Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kuruc. Info a jobbiktól...

Ha a kuruc. Info a jobbiktól független portál, akkor miért van a kuruc. Info kezdőlapján a jobbik kampányfilmje "teljes képernyőben"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
na megis miert? mert novak emoke szerkeszti a kucugot. Ja igen a latszat kedveert (parasztvakitas, idiotak megtevesztese) parszor beszolnak egymasnak. Az tuti, hogy a jobbik penzeli is oket hiszen nagyvonalakban megegyeznek a kampanytemak.
2010. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nos, ha akarnám, én is kirakhatnám a saját oldalamra bármelyik párt kampányfilmjét, attól az még nem lesz pártoldal. Ez persze még nem változtat a tényen, hogy a kuruc.info nem független, Mo.-n egyszerűen nincs független médium.
2010. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mért? Ha én kirakom a honlapomra akkor már elhiszed, hogy tőlem függ a Jobbik? Jó hülye lehetsz..
2010. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt a képmutatást, egymásra mutogatnak, hogy semmi közük egymáshoz az ég világon, teljesen függetlenek, erre meg a barikad.hu-hoz hasonlóan teljes mértékben kiteszik kezdőlapra. még a videó beágyazása is majdnem azonos!
2010. szept. 28. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A jobbikkal szimpatizálnak,de függetlenek tőlük. annyira nem bonyolult...
2010. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha én itt elkezdek zsidózni-cigányozni, az a Jobbiktól független, ugyanis nem vagyok sem tagja a Jobbiknak, sem fizetett embere. Viszont a legtöbb dologban egyetértek velük.

Ilyesmi a kuruc.info is, bár ők még a Jobbiknál és nálam is radikálisabbak.

2010. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha a kuruc. Info a jobbiktól független portál"


Senki és semmi sem független - különösen igaz ez a hírportálokra. De ettől ne jöjj izgalomba, ez nem túl érdekes dolog.


Különben a valóságban az erőviszonyok fordítottak: nem a kurucinfó függ a Jobbiktól, sokkal inkább a Jobbik függ a kurucinfótól. Kurucinfós hátszél nélkül a Jobbik még ma is egy 2%-os törpepárt lenne.

2010. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!