Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az a Fidesz-es...

Miért van az a Fidesz-es propaganda, hogy jönnek haza Nyugatról? Én senkit nem ismerek, és képtelenségnek is tartom.

Figyelt kérdés

Kivéve persze olyanok persze hogy visszajönnek, akik eleve is csak 3-4 hónapos idénymunkára mentek, hogy megszedjék magukat anyagilag, de tömegszálláson laktak és 7-ből 6 napot dolgoztak. Azoknak nyilván ez csak egy átmeneti kivándorlás amit a pénzért csinálnak. De aki rendesen kiköltözött Nyugatra, állandó munkára, állandó lakhelyre, az nem jön vissza. Egy olyat sem ismerek. Illetve csak olyat aki visszajött fél évig lógatni a lábát, vagánykodni a verdájával, vagy hasonlók, de aztán ment vissza Nyugatra.

Nincs azaz isten, hogy valaki visszajöjjön, és negyed annyiért vállaljon itt munkát. Ezt egyszerűen nem bírja az ember lelkileg, így van beprogramozva. Felfele akar mindenki menni, nem visszafele esni életszínvonalban, bérekben.

A Fidesz valóban mutyizza a statisztikákat, pl. jó sok ukrán romának ad magyar állampolgárságot, hogy eltussolja a kivándorlást? Közben ezeket az ukrán kokerókat használja statisztikai adatként? Vagy akár csak simán hamisítja a statisztikákat mint Fletó tette anno?



2022. nov. 28. 19:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván, amiről te személyesen nem tudsz, az nem is létezhet.
2022. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
#1 Még jó hogy a Fideszesek viszont olyanról is tudnak ami meg sem történt😂
2022. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Dehogyis' jönnek haza!


Vagy ha esetleg haza is jönnek, akkor kizárólag Szfvárra, vagy Győrbe, vagy Sopronba!...

2022. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%
Pedig én ismerek.
2022. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
#4 Melyik az, a Szájer Józsi?
2022. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

5


Orrer

2022. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak hazugság. Onnan tudhatod, hogy valami valószínűleg nem igaz, hogy egy fideszesnek mozog a szája miközben hallod.
2022. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Nekem több ismerősöm is van,akik a 90-es èvekben nyugaton dolgoztak,de màr visszatèrtek Magyarorszàgra,vannak,akik èvtizedek utàn,pedig a 90-es èvekben mèg sokkal több hivatali herce-húrcàt kellett tenned,azèrt,hogy egyàltalàn külföldön dolgozhass,plusz akkor mèg a mainàl is jòval nagyobb volt a fizetèsbeli különbsèg a nyugati országok javára.
2022. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

8


Kakkantva!

2022. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Nekem folyamatosan mennek el az ismerőseim, sajnos. Igaz, többségük magasan képzett, nyelveket beszélő, használható, versenyképes tudást birtokló ember.


Szerintem ma nem annyira a kétkezi munkások mennek Nyugatra, mint mondjuk a kilencvenes években. A Nyugat már túlzottan is gépesített, nem kell annyi képzetlen, tanulatlan munkaerő, mint régen.


Most inkább az van, hogy az értelmesebbek mennek el, a buták és képzetlenek pedig maradnak - ebből épül az orbánizmus itthon.

2022. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!