Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, olvastátok a...

Fideszesek, olvastátok a "megmondóembereitek" nyilatkozatait?

Figyelt kérdés

[link]

egy idézet a cikkből:„És annyit még tegyünk hozzá, hogy velünk ne keverje össze senki a jobboldali újságírót, aki a tényeket közli. Mi nem azok vagyunk. Sem a Gergő, sem én” – jelentette ki Gajdics.

Huth Gergely: a közmédia egy félkatonai szervezet



2022. nov. 30. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem olvastam
2022. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

"Huth Gergely főszerkesztő is mondott érdekeset: szerinte a közmédia félkatonai szervezet."


közmédia=MTV ennyi

2022. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem olvastam, de nem mondanám, hogy meg vagyok lepve. Sosem tekintettem úgy a jobboldali média embereire, mint a színtiszta igazság hős lovagjaira. A politikához hozzá tartozik a hazugság és a manipuláció.
2022. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nincs olyan, hogy jobboldali média, félkatonai szervezet van, ami nem újságirókból áll és van mindenki más
2022. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A jobboldali média mindig hazudik, akkor most miért mondanának igazat?

liberális paradoxon

2022. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
5-ös, ahhoz, hogy hazudni tudjon a jobboldali média, az kellene, hogy legyen jobboldali média, de mivel csak egy félkatonai szervezet van, igy ez a paradoxon!
2022. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Fideszesként NEM olvastam.

Én Orbán Viktornak hiszek!!

2022. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Az kétségtelen, hogy nálunk a normális jobboldali médiát felszámolta a fidesz, az olyan médiát, ami jobboldalon állva is bírálná a kormányt, ha szükséges. Pl. ha balos intézkedéseket csinál.


Jobbldali média nincs jelenleg, csak a fideszt kiszolgáló fideszmédia van, pedig nagy szükség lenne valódi jobbos szemléletű újságírásra is.

2022. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem, de megértem, vannak, akik simán tényeket közölnek, és vannak az ún. "megmondóemberek", akik inkább véleményt, ez egy-egy médiaterméken belül is személyenként elválhat. Ezzel semmi baj nincs, ez a libsi sajtóban is így van. Max nem ismerik be. Senki nem hiheti, hogy Uj Pétertől száraz tényeket fog hallani xD
2022. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Gajdics egy szimpa propagandista, azt mondja amit az érdekei kívánnak, még ha hatalmas hazugság is. Így innentől kezdve nincs igaza, ő a propagandát szajkózza mindig.


Holliknak se lehet igaza sose, amikor összevissza Gyurcsányozik, bárhogyan is fogalmazza meg, hazugság.


Bár Gyurcsány tényleg szar, de nem ő felelős mindenért ami ma van, se nem az Eu, se nem Soros. Ráadásul Gyurcsány egy hatpárti koalíció tagja volt, még ha a legerősebb párt volt is az övé. Tehát nem egyedül a DK kormányzott volna.


A Fidesz propaganda az csak hülyeség lehet.

2022. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!