Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a többség...

Magyarországon a többség tényleg ennyire hülye közgazdaságból, hogy nem látja, hogy az árstop mennyire káros a magyar gazdaságra és jobb lett volna ha nem lett volna?

Figyelt kérdés
Nem vagyok közgazdász, totál messze áll tőlem egészségügyi szakember vagyok de ennek ellenére láttam mekkora károkat tud okozni a gazdaságban a kommunista árstop politika...
2022. dec. 7. 07:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Az emberek többsége nem észlény, és megáll a gondolkodása ott, hogy olcsóbban tankolhatott. A hosszabb távú hatásokkal nem foglalkoznak, és nem is érdekli őket.


Már itt is vannak, akik szajkózzák, hogy a szankciók miatt volt benzinhiány, holott szankció az egész EU-ban van, és máshol még sem álltak sorok a kutaknál.

2022. dec. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Népünkk szellemi színvonala ennyi...
2022. dec. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
A fidesz lényegében a proli, tudatlan, nem tájékozódó, nem gondolkozó réteget célozza a politikájával. Ezek az emberek az árcédulával foglalkoznak, semmi mással, az ezzel okozott károkat nem fogják fel.
2022. dec. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
7%

Ha lenne rá keret, meg kapacitás, simán működhet.

De egy ingatag alapon üzemelő, volt keleti blokkos kis országnál ez rizikós egy idő után.

Ki lett próbálva, változtak a körülmények is, nem működik.

2022. dec. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. És látod este is hogy előadta a Geri a sok birkának: a benzinárstopot a háborús szankció miatt kellett bevezetni (nov. 15-én messze nem volt még háború), következő mondata hogy kivételek vagyunk az orosz olajárplafon alól, harmadik mondata hogy a szankciók miatt kellett kivezetni az árstopot.

Szép teljesítmény volt tőle, háromból egy mondat hazugság, a másik kettő meg ellent mond egymásnak.

2022. dec. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
#3 ezt jól igazolja, hogy Borsodban kapták a legtöbb szavazatot🤣
2022. dec. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Április 3.-án bebizonyosodott, hogy az IQ és az igényszint a bányászbéka segge alatt van Magyarországon.
2022. dec. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
"Nem vagyok közgazdász," Ez rögtön látszik a kérdésedből, nem is kellett volna megemlíteni. Ha az igazságra is kíváncsi vagy: Az elmúlt egy év olcsó üzemanyaga nyilván sokat lendített a GDP-n.
2022. dec. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarországon, az egész világon. Ez számodra újdonság?
2022. dec. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Hans Pötterman ***** válasza:
97%
Én is csak egy hülye autó - és villanyszerelő vagyok,de én is az első perctől azt éreztem, hogy nagy hiba ez.
2022. dec. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!