Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek miért nincs...

A Fidesznek miért nincs programja?

Figyelt kérdés
A választások előtti kampány során meghallgattam minden oldalt, még a Mi Hazánkat és a Kutyapártot is. De a Fidesztől konkrétan csak annyit tudtam meg, hogy az ellenzék mit csinálna sz*rul és hogy veszélyes őket választani. Közben meg amivel riogattak, végül azt ők csinálták meg, de ez most mellékes. Közben arról, hogy ők tulajdonképpen mit is szeretnének csinálni az elkövetkezendő években, arról semmit nem lehetett megtudni. Ebben mi volt olyan vonzó és miért volt ez olyan jó kampány, hogy kétharmadot érdemeljenek?

2022. dec. 8. 20:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Egy programjuk van: "me Gyúcsány jobb vót?"
2022. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 XXX-YYY ***** válasza:
78%
+stadionok
2022. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 L.. István ***** válasza:
85%
Látod, hogy nem is kell. Ilyen helyre úgy látszik ez is elég.
2022. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
27%

[link]


(Tudom, tudom: Fúj M1, mocskos kormánypropaganda! A válasz 0%-ban hasznos.) :DDD

2022. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%
#4 Én nem pontozlak le, de egy 5 perc alatt gyors kampánybeszédet elmondani, nem egy részletes programot.
2022. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
4es válaszoló igen 0%ra értékeltem a válaszodat pontosan azért, mert amit belinkeltél az azt tartalmazza amit a kérdező is leírt, Magyarország nem sodródhat bele a háborúba, a baloldal ekézése a megszorítások miatt, ami azért különösen vicces mert utána ők ugyanazt csinálták :), illetve megint a Gyurcsányi időszak felhozása, ez baromira messze áll egy rendes párt programtól szóval kár volt erőlködnöd, hogy ezt a szennyt ide küldjed mert valódi haszna ahogy írtam semmi.
2022. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
És mint láthatod kérdező az emberek többségének nem is kell normális program, elég nekik a gyűlölködés és a másik lejáratása.
2022. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22%
Ki a faszt érdekel a Fidesz programja? 12 év kormányzás után még nem tudjátok, hogy mire számítsatok, vagy mi?
2022. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
8as de ez a szomorú hogy 12 év után is a nagy büdös semmire lehet számítani és erre adnak kétharmadot gondolom te is ezek közé tartozol, hát igen :)
2022. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
14%

"A választások előtti kampány során meghallgattam minden oldalt, még a Mi Hazánkat és a Kutyapártot is."

És akkor abban, amit az ellenzék mondott, mi volt olyan taszító, hogy olyan rossz eredményt értek el, amilyet? :)

Talán az, hogy a korábbi tetteik fényében nem volt elég hihető - a Fidesz meg az addigi tetteivel tudott nyerni, nem a szájtépésével...

2022. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!