Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van a Telexen sosem...

Miért van a Telexen sosem interjúvolnak meg egy konzervatív, tradicionális értékrendű valakit, de a transzokról, "nembinárisakról" mindenkinek tudni kell?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 9. 10:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
66%
Mert mindenki pontosan tudja, hogy egy konzervatív ember mit gondol a világról, nem kell még az újságokban is ezt hangoztatni.
2022. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
És a nembináris mit gondol, hogy egyik nemhez sem tartozónak képzeli magát? :D Ez tényleg rohadt tartalmas tévképzet.
2022. dec. 9. 10:06
 3/42 A kérdező kommentje:

"De erre mit mondjon egy genderfluid személy, aki egyik nap nőiesnek, a másik nap férfiasnak érzi magát, és e szerint is öltözködik?"


:D

2022. dec. 9. 10:07
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan, melyik volt az utolsó telex interjú, amiben transzok, nembinárisok voltak a téma?
2022. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%

#3


Valójában ti, tradicionális értékrendű emberek sokkal közelebb álltok ezekhez a genderfluid személyekhez, mint gondolnád. Kettőnk között te érzed magad valamilyen neműnek, szóval te tudod megmondani, hogy milyen érzés, ha valaki nőnek vagy férfinak érzi magát.

2022. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
5: nem értelek, egy konzervatív szerinted egyik nap fickónak, másik nap csajnak érzi magát vagy mi :D
2022. dec. 9. 10:12
 7/42 anonim ***** válasza:
77%

Nem, a konzervatívok férfinak vagy nőnek érzik magukat minden nap. De nekem pl. nincs nemi identitásom, semmilyen neműnek nem képzelem magam, egyszerűen ember vagyok, és ez nekem tökéletesen megfelel. Nekem teljesen mindegy, hogy mely vécében kell kakálnom vagy mi van a személyi igazolványomba írva.


Szóval kettőnk közül TE tudod megmondani, hogy egy transzszexuálisnak miért fontos, hogy megfelelő vécébe menjen, hisz neked is hasonlóan fontos, hogy a megfelelő vécébe menj. Nekem aztán tökmindegy hova megyek.

2022. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
85%
2022. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

7; mondjuk tényleg van abban valami, hogy ez az oldal összegyűjti a retardáltakat.

Nekem valóban nem mindegy melyik wc-be menjek, mert nem szeretném férfiként kellemetlen helyzetbe hozni a nőket.

Amúgy nembinárisként kérdezem tőled, hogy milyen nemiszerved van, ami a férfiaknak és nőknek nincs? Van egy nembináris nemi szerv, amiről nem tudok? :d

2022. dec. 9. 10:20
 10/42 A kérdező kommentje:
8: csúsztatsz, nem politikusokat kell meginterjúvolni, hanem átlagembert, mint amilyen itt ez a "nembináris" félhülye szerzet. Bőben találsz ilyet, pl. Gulyás Marci is elment 64 vármegyéseket interjúvolni.
2022. dec. 9. 10:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!