Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Testileg vagy lelkileg nyomorí...

Testileg vagy lelkileg nyomorított meg Orbán?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány testileg, Orbán lelkileg nyomorított meg.
Orbán testileg, Gyurcsány lelkileg nyomorított meg.
4 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem nyomorítottak meg. Bécsben élek már, ha ők nem lettek volna, lehet sosem tudom meg milyen az igazi jólét, és örökre Magyarországon vegetáltam volna, évi 1-2 hét nyaralással és egy régi használt autóval, lakáshitellel.

Igazából hálás vagyok nekik, hogy így alakult az életem ahogy.

2022. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Bennem megölt valamit ez a beteg rendszer, sok gyűlölet és harag van bennem miattuk, ami korábban nem volt. Megkeseredettség, undor.
2022. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem a politikusok nyomorítanak meg, hanem magunknak csináljuk azzal, ahogy ráfókuszálunk a rossz dolgokra, és egymást gyilkoljuk. Ettől a Fidesz nem kormányoz sem jobban, sem rosszabbul, csak a mi életünk lesz szarabb.
2022. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyik sem nyomorította meg sem a testemet, sem a lelkemet. Pártállástól függetlenül tévúton jár az, aki az egyik, vagy a másik politikus gyűlöletével tölti meg az életét.
2022. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindkettő. Szétb*szta mindenemet. Az állandó gyűlölködés.
2022. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A hazai közélet egy pöcegödör. Minél több időt töltünk a közelében, annál büdösebbek leszünk. És ki az, aki önként meghempereg egy pöcegödörben?

Ezért én távol tartom magam tőle, bár van véleményem róla, négy évente 5 percet szánok politizálásra. Így nem mocskol össze, vagy nyomorít meg egyik szippantós cég se.

2022. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Egyik se.
2022. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vallásos vagyok, nem igazán tudnak megnyomorítani lelkileg.
2022. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány idején 15-16 voltam, amikor lemondott 18. Nem igazán foglalkoztam vele, bár annak nem örültem, hogy a diákkedvezményt levitte 67,5%-ról 50%-ra...

Orban bandája lelkileg teljesen. De idéntől már nem nagyon foglalkozom vele, tudomásul vettem hogy bebetonozták magukat mindörökre

2022. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Engem csak Gyurcsány nyomorított meg pl a devizahitelesek csapdájával, a munkanélküliséggel.

Ráment a házam, az autóm, aztán a házasságom is, az meg még egy anyagi- lelki csapás volt.... mivel lelkileg nyomorított meg előbb, utóbb kijöttek a testi tünetek. Szorongás, depresszió... úgyhogy mindkettő sikerült.

2022. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!