Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sokpárti ellenzéki koalició...

A sokpárti ellenzéki koalició hivei tudják, Európában milyen sok ilyen összefogás bukott el kormányként ? Most épp Szlovákiában van válság, de a csehek is szidják az ottani Momentumot.

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Az egypárti fidesz hívei tudják, hogy a pártjuk azért ilyen szép fegyelmezett, mert a tagjaik nem dönthetnek sokszor szabadon, hanem követik az utasításokat. Így azé' nem nehéz fegyelmezettnek lenni, hogy az utasításokat követik az emberek.


Amúgy a fidesz még szét is lopta és szét is verte ezt az országot.

2022. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Jajaj, az első mondatom után sajna nem kérőjel ment. Előző vagyok.


Tehát az utasításokat után.

2022. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

AZ ottani Momentumot. XD Itthon meg a Fideszt szidják, akkor ezek szerint a Fidesz alkalmatlan, nem? :D


Fideszesek most már unironikusan az egypártrendszer mellett ágálnak, persze ebben nincs semmi meglepő. Egypártrendszer van Kínában, Oroszországban, afrikai diktatúrákban, volt a Szovjetunióban, a náci Németországban, és hasonló helyeken. Hát nagyon jól jártak/járnak.

2022. dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy a gyakorin 10-ből 9-szer nem a kérdésre válaszolnak az emberek. Nem a Fideszről tettem fel kérdést, sajnálatos, hogy elkerülte a te figyelmedet is.
2022. dec. 19. 00:04
 5/9 A kérdező kommentje:

"AZ ottani Momentumot. XD"


Igen. 3 %-on állnak és 99%-ban negativ kommenteket kapnak kormánykoaliciós tagként.

2022. dec. 19. 00:05
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
#4 És? Akkor nem lehet írni a Fideszről? Arról írunk, amiről akarunk, vagy ennyire bánt, hogy nem tetsző válaszok jöttek? Mondd el mit akarsz hallani és leírom neked, hogy ne menjen hiába a munkád elvtárs. :)
2022. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

"3 %-on állnak és 99%-ban negativ kommenteket kapnak kormánykoaliciós tagként."


My source is that I made it the fuck up!

2022. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6, arról irsz, akiről akarsz, de én most megfogadom, hogy a gyakorin ezentúl csak azt olvasom, ami a kérdésre reagál, függetelnül attól, hogy melyik pártról van szó.
2022. dec. 19. 00:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Az elvtársozós sértegetéseid meg téged minősitenek, nem engem.
2022. dec. 19. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!