Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Naponta mennyi időt érdemes...

Naponta mennyi időt érdemes magyar politikával foglalkozni manapság?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 22:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Akkor nem érdemes erre időt szánni? Anyósom kiadja az utasítást kire kell szavazni. (Szokta is ellenőrizni)

Sok választunk amúgy sincs, ha fontos a családi béke. Engem meg annyira nem érdekel

2023. jan. 6. 00:01
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az nem normális, ha az anyós (vagy bárki más) dönt helyetted.

Ilyen szinten azért kell, hogy legyen saját véleményed, és nem, ne csapjon az anyós azért patáliát, mert nem kötöd az orrára, hogy kire szavaztál és nem hívod meg a paraván mögé...


Ez a fajta erőszakosság a részéről nagyon nem vezet jóra.

2023. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem olyan egyszerű. Megvannak a módszerei is az ellenőrzésre. A nemzeti konzultációinkat is mindig begyűjti, hogy visszaküldhesse a nevünkben.

Egyébként szavazatszámláló szokott lenni, megvannak a módszerei, hogy ellenőrizze arra szavaztunk-e akire mondta hogy kell.

2023. jan. 6. 00:39
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha röhögni akarok akkor beleolvasgatok pár " aktuálisabb " vagy kommentekkel teli kérdésbe, jobbakat elhet itt röhögni párttól független mint a direkt humor részlegen, főleg mikor az emberek izomból tolják a szájkaratét.
2023. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 - ...hát nem tudom.

Biztosan nem szavaznék valakire azért, mert "muszáj"... vagy ennek ellenére szavaznék arra, akire én gondolom, vagy inkább el sem mennék akkor szavazni.


Nem szeretem a konfrontációt, de ilyen szintű beavatkozást nem tűrnék el, és feltételezem, ez más területen is hasonlóképpen működik nála.

2023. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
+- 0 percet.
2023. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!