Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így működik a fideszes agymosás?

Így működik a fideszes agymosás?

Figyelt kérdés

Szóval azt álmodtam, hogy Londonban vagyok a Soho negyedben és valamiért forinttal is lehet fizetni font helyett de nincs átváltás. Szóval egy pint sör az csak 5 forint.

Be akartam menni egy pubba, de kiderült, hogy magyar vagyok és elküldtek. Szóval kint voltam az utcán és nagyon wc-re kellett mennem, ezért bemásztam az ablakon egy ír pubba, és elkúsztam a pult alatt, hogy ne lásson a csapos. Wc-t kerestem mert nagyon kellett hugyozni.

Lementem az alagsorba, ahol kiabálásokat hallottam, valakiket kínoztak az írek.

Benyitottam egy ajtón hátha wc, és hirtelen a magyar parlamentbe találtam magam. Láttam, hogy jönnek nyilas katonák, és titokban a fidesz egy náci rezsimet alakított ki a parlamentben, mindenhol horogkereszt meg ilyesmi de erről a nyilvánosság nem tudhatott. Mivel megláttak a nyilas katonák meg kellett ölniük ki ne derüljön semmi, én elmenekültem.

Majd ott volt Jakab Péter és lekevertem neki egy hatalmasat erre felriadtam mert valóságban is nagyon kellett hugyozni nem csak az álmomban.


Az a kérdés, hogy miért pofoztam fel Jakabot az álmomban? Ez ilyen fideszes agymosási technika valami hipnotizációs folyamat eredménye? Titokban irányítják a tudatalattinkat is, hogy megutáljuk az ellenzéki politikusokat?



2023. jan. 17. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Ponbtosan így működik a Fideszes agymosás is. Beszív az ember mindenféle gombát, gyógyszerre és tol rá füvet is.
2023. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Annak, hogy baromságot álmodtál mi köze van a politikához?
2023. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a te agyadat biztos átmosta valami, ha ilyet álmodtál. 🤣
2023. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez az oldal arról szól, hogy felteszel valami értelmes kérdést (ami lehetőleg másokat is érdekel) és várod rá a választ.

Ha álmokat, fikciókat, kisregényt akarsz publikálni és arra várod a véleményeket, akkor csinálj egy blogot, ahol lehet kommentelni is.

2023. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

A mai brutális inflációról 3 dolog tehet, a kovid, a háborúk és a szankciók, meg az Eu által bosszúból ki nem fizetett nekünk jogosan járó pénzek.


Orbánék még a lehető legjobban cselekszenek.


Aki agyat mos, az az ellenzék, nem a fidesz.

2023. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ezt te álmodtad és nem valaki más álmodta a te fejeddel? Szaniszló a világpanorámában is mondott ilyesmit, hogy álmodnak a fejével. Ez nem lehet véletlen. Már a repülők is húzzák a csíkot, nemcsak Deutsch. Próbálj meg úgy aludni, hogy alufóliából csinálsz magadnak sapkát, így nem fogja senki tudni manipulálni a dolgaidat, ég a gondolatrendőrség se lát bele. Figyelj arra azért oda, hogy az ágyad ne legyen se Hartmann vonalon, se vízeren, mert az nem használ. Amúgy is gyíkemberek irányítják a világot régóta.
2023. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!