Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kopaszként, fekete dzsekit...

Kopaszként, fekete dzsekit hordva értek már inzultusok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Aha, kopaszként folyamatos a body shaming... 😕 Az mindegy, hogy mit viselek...
2023. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem a biztiőr nézett tolvajnak a Lidlben. Épp fekete ruhában voltam, de kopasz amúgy nem vagyok semmilyen értelemben. A polcok közt mászkáláskor követett, figyelt. De ott volt kassza közelében is amikor fizettem. Amikor kifelé vettem az irányt ott ballagott előttem 2km/h-val, mikor én gyorsan rohanós típus vagyok... Emiatt véletlenül rámentem a lábára a bevásárlókocsival. Jajj-bocsánat, ennyi volt a kommunikáció köztünk. Szerintem azt remélte bejelez a tolvajfogó kapu azért ballagott olyan komótosan előttem. De nem jelzett, mert nem loptam semmit akkor, meg korábban sem.
2023. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közel 20 éve "elkopott" a hajam és soha semmi inzultus nem ért, pedig csak fekete kabátom van
2023. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, vertek már meg a cigányok, mert azt hitték skinhead vagyok.
2023. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddig még nem éreztem hátrányát annak, hogy kopasz vagyok. Nem kaptam negatív megjegyzést soha.

Szívesen hordok fekete cuccokat is.

Ja és nem vagyok skinhead 😂

2023. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!