Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tiltakozik Toroczkai az...

Miért tiltakozik Toroczkai az akkumulátorgyár ellen, de Virradat programjában vizionált konzervgyárak sokkal szennyezőbbek lennének, és több vizet fogyasztanának?

Figyelt kérdés
Miért tiltakozik Toroczkai az akkumulátorgyár ellen, de Virradat programjában vizionált konzervgyárak sokkal szennyezőbbek lennének, és több vizet fogyasztanának?

2023. febr. 10. 13:23
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es és a 8-as vagyok.

Én arról beszéltem, hogy a magyar mezőgazdaság képes volt eltartani az országot, képes volt a vidéki életnek értelmet adni - persze akkoriban is volt import, ami nagyon helyes!

A hsz-emet a vízfogyasztás motiválta: a DEKO vízfogyasztását is tudta Debrecen városa kezelni, ezért képes lesz a CATL gyárát is ellátni.

2023. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
A mezőgazdaság gépesítése és automatizációja miatt egyre kevésbé képes értelmet munkát adni a vidéki/falusi életnek.
2023. febr. 10. 21:57
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Az állattenyésztés, az élelmiszer-feldolgozás sok munkaerőt le tudna kötni falun!
2023. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
De a romák (a falusi fiatalok túlnyomó többsége) miért akarnának állatot tenyészteni , vagy élelmiszert feldolgozni?
2023. febr. 10. 22:20
 15/43 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezö szerinted hollandia miböl él meg minek az elosztoja zöldségnek meg a gyümölcsnek.Itt azért nincs termelés a földeken mert a semmire adnak támogatást a hektárok után.Magyaránt veszek egy földet utána el adom az aksi gyárnak jobban járok mert kapok támogatást amig nem vásárolják meg.Igy aki termelne nem jut földhöz mert nem megy le az ára.
2023. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Hollandia egy főre vetítve jobban iparosított mint Németország. A Holland mezőgazdaság a legmodernebb a világon, hatalmas termésátlaggal, szinte sci-fi szintű. Mindezek ellenére a holland GDP egyetlen százalékát sem éri el.


Adatok: [link]

2023. febr. 11. 08:48
 17/43 anonim ***** válasza:
35%

Toroczkai eszement marhaságot beszél!

Pont ők adtak be olyan népszavazási kezdeményezést, amelyik gyakorlatilag ellehetetlenítené a konzervgyár újra indítását pont a nagy vízigénye miatt!

Jelenleg három népszavazási kérdés vár a Helyi Választási Bizottság döntésére. Február 23-án az alábbi kérdést adta be a Momentum:


„Egyetért-e Ön azzal, hogy Debrecen közigazgatási területén tilos legyen olyan ipari létesítményt létrehozni, amelynek az óránkénti átlagos vízigénye meghaladja a 130 köbméter értéket?”


A Mi Hazánk Mozgalom egy nappal később, február 24-én ezt nyújtotta be:


„Egyetért-e Ön azzal, hogy olyan veszélyes anyagokkal foglalkozó üzem létesülhessen vagy üzemelhessen Debrecen közigazgatási területén belül, amelynek a szén-dioxid-kibocsátása meghaladja az évi 100 ezer tonna, vagy az ivóvízigénye eléri a napi 10 ezer köbméter értéket?”

Toroczkainak lila fingja sincs hogy miről népszavaztat - és mi ellen!

2023. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Olvassad el a Virradat c. programját a Mi Hazánk Mozgalomnak. Élelmiszeripar nincs konzerv és befőttgyártás nélkül. Ezek nagyon sok vizet használnak el tisztításra és egyéb millió dologra, mindamellett iszonyúan környezetszennyezőek.


Ezek szerint az MHM leköpni a saját alapprogramját?

2023. febr. 11. 16:46
 19/43 anonim ***** válasza:
60%

Engem egy hangyányit sem érdekel az MH, az meg pláne, hogy mit mondanak; a könyvdaráló Dúrót megvetem, Toroczkait meg legalább úgy utálom mint Orbánt.

Viszont:

[link]

2023. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 everlight ***** válasza:
22%

Mert emberek életét keserítik meg.Csökkennek az ingatlanok értéke,így elköltözni se tudnak az emberek.


Magyar emberek helyett a kormány őket pénzeli. Termőföldeket tesznek tönkre,mikor így is túl sok az import élelmiszer.


9.A támogatás meg az el lehetetlenítés között vannak különbségek.

2023. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!