Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudod legjobban kivonni...

Hogyan tudod legjobban kivonni magad az illiberális Orbán-rendszer hatásai alól? Milyen személyes túlélési praktikáid vannak hogy ne legyenek rád hatással az elmebajos rendszer korrupt viszonyai?

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 08:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem gondolom, hogy bármelyik másik párt jobb lenne és azt sem, hogy az életemet politikusok döntései határozzák meg. Így nincs is hatással rám.
2023. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Végig nézek az ellenzéken, és megnyugszom, hogy még mindig a kisebbik rossz van hatalmon.
2023. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Mert az ellenzék is a rendszer része, díszítő eleme.

Ellenzékiek el vannak nyomva ezért is csinálnak hülye kis megmagyarázhatatlan hibákat, és ezért nem tűnik úgy neked. Pedig kénytelenek lennének jobban csinálni hogy kimásszon az ország ebből a kakiból amibe belemanőverezte Orbán és a fidesz.

2023. febr. 11. 09:02
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Németországban, még a szalámi is olcsóbb, mint otthon, bár a nyomorult vétózgatásai, még itt is utolérnek.
2023. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Az mostani ellenzék alatt semmivel nem volt jobb annak idején.
2023. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%

4-es!

A lófa*zt olcsóbb a szalámi IS.

2023. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

6:

[link]


januárban Kauflandban a nagy rudat vettem meg olyan 4 euróba akciósan

2023. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Az én környezetemben sokkal jobb volt amikor az ellenzék kormányzott.

A felelős kormány volt legalább, nem csak Brüsszelre Sorosra mutogatott.

Az emberek nyugalomban szabadságban élhettek, nem volt ez az ideológiai illiberális őrület állandó háborús retorika ami felböfög Orbán szájából.

2023. febr. 11. 09:12
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
7: Na, azt jön a marha, aki elkezd egy db akciós vásárlással villogni. XD
2023. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Ne nézz híreket, ne dolgozz állami cégnek és ne legyen céged itthon. Akkor konkrétan azt teszel amit szeretnél:D én fejlesztő vagyok és bármelyik nagy politikusnak bármikor bármit beszólhatnék/leköphetném/lefeküdhetnék a feleségével stb stb, mert nem tud semmit se tenni velem. Ha meg para lenne, akkor elköltözök azonnal.
2023. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!