Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a Mi Hanzánk áll a...

Csak a Mi Hanzánk áll a magyarok pártján?

Figyelt kérdés
Sem a Fidesz, sem az ellenzék nem képes megvédeni Magyarországot és a magyarokat, a Fidesz Oroszországnak, ez ellenzék pedig az USA-nak adná el az országot. Illetve ők a kisebbségi problémákkal is érdemben foglalkoznak, ha ők lennének kormányon, a normalitás és a nemzeti érdekek mentén mennének. Lassan úgy tönkre teszik az országot, hogy elszabadul a meleg-külföldi-vallási kisebbség agyrém, a magyaroknak meg egyre kevesebb joguk van. Remélem, hogy még időben nyernek választást...

2023. febr. 17. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Egyre inkább kezdek egyetérteni. Ilyen országban élünk: [link]
2023. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2023. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

A Mi Hazánk kőkeményen oroszbarát. Szó nincs itt a magyar érdekekről.

Fidesz-érdekről van szó, ui. a Mi Hazánk kiválóan kiegészíti a Fideszt, a jobboldaliságával középre húzza a Fideszt, és a balliberális ellenzéket együtt szidják.

Aki olvasta régen is a kurucinfót és most is, az pontosan tudja, milyen pálfordulást csinált Novák Előd főszerkesztő néhány évvel ezelőtt. Azóta elvétve jelenik meg olyasmi, ami a Fidesznek kellemetlen lenne.

2023. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
#3: Ballib hazugság. Tele van a kuruc Fideszt fikázó cikkekkel.
2023. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
A mitanyánk fityisz kutyapártja
2023. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Mindenki aki a nem a hófehérke és a gonosz mostoha narratívát fújja, az putyinista.
2023. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nyilvánvaló, de ez sosem fog eljutni a többség agyáig. Még akkor sem, mikor a gyereküket támadja le egy krúdys tanár, vagy bevándorlók verik agyon.
2023. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
A Mi Hazánk? 🤣🤣🤣 Ezt mièrt nem a humor kategóriába írod ki?
2023. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

8

Mert oda majd az írjuk ki, :hogy vajon édesanyádnak van e értelmes gyermeke.

Szívesen smiley király! :D

2023. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

na már megjelentek azok a kommentek hogy "fidesz pártja"


ezeket a tudatlanokat ne zavarja hogy a mi hazánk jobban támadta a fideszt mint a baloldal az elmúlt 12 évben!


a baloldal hogyan "támadta" a fideszt? nagyrészt hazugsággal amit meglehetet cáfolni! sőt sok "kampányuk" jobban fájt a baloldalnak mint a fidesznek! ha engem kérdeztek szerintem a baloldal és a fidesz rég lepaktáltak egymással! belegondolva, 2 ember irányítja a parlamenti pártok 94% (gyurcsány a baloldalt, és orbán a fideszt) amerika mint kiderült dollár milliókkal pénzeli a baloldalt! sőt a baloldal ezek ellenére is korrupt úgy mint a fidesz! a baloldali kampányt megnézve nehezemre esik elhinni hogy komolyan gondolják azt hogy ők nyerni akarnak! annyira gyenge és nevetséges hogy képtelen vagyok elhinni! na meg az is gyanús hogy pont választás előtt van a baloldalon valami nagy botrány :)


én szerintem az egyetlen párt aki nem paktált le a fideszel az a mi hazánk! nem véletlen hogy a baloldal és a fidesz is hevesen támadja ezt a 6% pártot :)

2023. febr. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!