Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók, ellenzéki...

Ellenzéki szavazók, ellenzéki aktivisták. Milyen érzés olyan politikusokat támogatni akik sorban bukják el a választásokat ?

Figyelt kérdés

Mások megmosolyogják luzernek tartják őket. Minden választás előtt kiállnak a pódiumra, elmondják hogy most majd aztán legyőzzük a fideszt aztán választás után meg hazakullognak.

De ti továbbra is kiálltok mellettük. Miért ?


2023. febr. 17. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyilván jó lenne már egy olyan aki minden szempontból jó.

Reméljük lesz ilyen.

2023. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Feri már egyszer leszerepelt, Zay néha nem szimpi amiket beszél, valaki más kellene!
2023. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy normális, értelmes ember nem aszerint dönt, hogy ki a nyerő, nem azzal kompenzálja az életében történt sikertelenségeket, hogy úgy helyezkedik hogy nyertes csapat drukkere legyen. Hanem elvek, célok szerint dönt, nem pedig az előbb írt lúzerként.
2023. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
A politika nem valami focimeccs, ahol a győztesnek divat szurkolni... Az emberek (jobb esetben) érdekek mentén döntenek, hiszen ezek a politikai döntések határozzák meg a mindennapi életet. Ráadásul parlamentáris demokráciában élünk, tehát elméletben nem szükséges hogy egy párt kormánypárt legyen, ellenzékből is bele tud szólni a politikába. Amelyik párt bejut a parlamentbe, már képes a döntéshozók előtt képviselni egy társadalmi réteget, akkor is, ha éppen nem ők vannak többségben. Normális helyeken pedig ez vitákat szül, amik mentén kompromisszumokat kötnek a pártok.
2023. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Igazából már rég el kellett volna küldeniük Gyurcsányékat melegebb éghajlatra, de mindig megtartják őket ezért vagy azért. Emiatt nem tudom sajnálni őket.
2023. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
#3: Tulajdonképpen egyetértek. Én 2002-ben, a két választási forduló között horgonyoztam le a Fidesz mellett (az elvesztett 1. forduló után). Ekkor sokan kiröhögtek, 2006. tavaszán pedig még inkább megszaporodtak a környezetemben azok a vélemények, hogy tévúton járok... Aztán igencsak nagyot fordult a kocka. A különbség csak annyi, hogy a Fidesz ellenzékben sikeresen megszervezte és felépítette magát 8 év alatt. A baloldal viszont 13 évvel a bukás után is romokban hever. Most én cukkolom azokat, akik akkor kiröhögtek. :)
2023. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Én nem állok ki mellettük. Ezért nincsenek rossz érzéseim.

Nálam csak egy biztos, hogy a Fideszre soha nem fogok szavazni. Sokan szerintem így vagyunk ezzel.

2023. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod, nem csak húszévesek vannak, az emberek zöme nem úgy emlékszik, hogy jobboldali kitérőkben tartózkodott volna többet...
2023. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig a remeny hal meg utoljara.
2023. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
#6 A gond ezzel az hogy a fidesz egy baloldali párt, méghozzá eléggé szélsőségesen (komcsi), szóval ezért gáz baloldalazni mindent ami nem fidesz. De neked már úgyis mindegy
2023. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!