Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz arról, hogy...

Mit gondolsz arról, hogy Demeter Szilárd feloszlatja a hírhedt LMBTQ mesekönyv forgalmazóját?

Figyelt kérdés

Nekem nincs bajom a melegekkel, de ezt a lépést nem feltétlenül tudom elítélni, hagyjuk a gyerekeket felnőni.

[link]



2023. márc. 13. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

"Csak a 39 éves tanársegéd dugja majd meg."


Jaj, de hát arra is csak rá kell fogni, hogy na tessék, az is b.zi volt. Ki van ez találva :D.

2023. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Legjobb út a diktatúra felé. Már a piacot is a kormány szabályozza.
2023. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem a forgalmazót oszlatták fel. Azért nem ártana megtanulni szöveget értelmezni.

"Demeter Szilárd feloszlatja a PKÜ egyik kuratóriumát, mert támogatták a Meseország mindenkiét"


Amúgy a kérdésre válaszolva mocskos dolognak tartom de nem lepődtem meg, tőle nem várok normális dolgot kb. egy NER-istátol se.

2023. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Demeter Szilárd írt egy szar regényt, erre megsértődött, hogy senkinek sem tetszett, ezért mint erdélyi(nEmZEti IrdOaLom) befészkelte magát a Fideszes akolba és most Babitsnak érzi magát, pedig ha az írásból kéne megélnie csak tárcát bíznának rá.
2023. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

Debilmeter Szilárd szerint közpénzt nem szabad ilyesmire költeni - rendben, ez esetben javasolnám a melegek, liberálisok, épelméjű demokraták ADÓKEDVEZMÉNYÉT, mivel sokan meg épp az ő hülyeségeiket nem szeretnénk finanszírozni közpénzből (és meglehet, többet adózunk mint egynémely fideszes közmunkás, nyugger vagy adóelkerülő oligarcha).


HELYEZZÜK PIACI ALAPRA AZ EGÉSZET! A fideszes nyugdíjas Mari néni nemlétező adójából finanszírozzák Tóth Gabit, Győzikét, Nagy Ferót és a többi, alaptörvényileg értékes NER-művészt!


Az én adóm kultúrára költendő részét meg hadd utaljam olyan helyre, ahol szerintem értenek is a kultúrához!

2023. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

Először úgy olvastam, hogy felosztja és arra gondoltam, hogy egy húsvágó bárddal feldarabolja a főnököt.

Ha csak a céget, abban nincs semmi extra.

2023. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%
Na és? Idézve a klasszikot.
2023. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
Elég cenzúra szerű… kik is csinálták ezt régen? 🤔
2023. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jól tett.
2023. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!