Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal még mindig a régi...

A baloldal még mindig a régi kommunista rendszer híve hogy egy akkori rendszerben szolgáló pufajkásról akarnak közterületet elnevezni?

Figyelt kérdés
[link]
2023. márc. 28. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Mert ő volt a Vezérük. Kádár utódját látja benne a sok egybites birka
2023. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem a baloldal épít egypártrendszert immár tizenhárom éve. Elképesztő sok áthallással.
2023. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Még mindig ti kommunistáztok? Hol vannak az egyéni számlák, amimet a manyup államosításkor ígértetek?
2023. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ha fuggetlen es valosagos hireket akarok hallani akkor biztos, hogy a kormanyinfo.hu ra megyek vagy a vadhajtasok.hu ra.


Mert fontos a media fuggetlensege.

2023. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Csak szólok, Németországban régóta van róla közterület elnevezve.

Egy ember élete nem fekete-fehér. Sokan pufajkásoznak, mert egyszer elmondta, hogy bátyja meglincselése után beállt a karhatalomba. Őszinte legyek? Ha az én testvéremet ölték volna meg így, talán én is ezt tettem volna.

Ugyanakkor ami közismertté tette, hogy külügyminiszter volt az átmenet éveiben, és nagy szerepe volt a vasfüggöny lebontásában, és a kettéosztott Németország egyesítésében. A rendszerváltás után pedig teljesen demokratikus módon politizált, 4 évig min.elnök is volt, és sosem vetemedett olyan diktatórikus lépésekre, amiket Viktor királyunk 12 éve folyamatosan művel.


Én nem vagyok baloldali, de semmi kifogásom az ellen, ha róla közterületet neveznek el. Pl. ha Pozsgay Imréről vagy halála után Németh Miklósról, Szűrös Mátyásról neveznének el közterületet, azt is rendjén valónak tartanám. Mindegyikük megérdemli!

2023. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyes! Helyes! De mikor tervezik az ilyen kérdezök felszámolni a Szent Istvánrol elnevezett közterületeket? Amikor tüzzel, vassal terjesztette a kereszténységet, annak sok jo magyar vére, élete bánta!!!!! Hol van ehhez képest Horn Gyula "borzaszto büne"???
2023. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek, hogy nem kellene róla közterületet elnevezni, de olyan képmutató, hogy ezen megy a felháborodás, miközben még mindig vannak az előző rendszerben vezető pozíciót betöltő emberek a hatalomban ma is.
2023. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!