Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a nyugati oldalak cenzúrá...

Akik a nyugati oldalak cenzúráját kritizálják, miért nem mennek át az orosz VK közösségi oldalra és a Dailymotion videómegosztóra?

Figyelt kérdés

A nagy amerikai oldalak soha nem fognak magyar és orosz édekek szerint működni. Ezek amerikai oldalak, amerikai érdekekkel és nézetekkel. Ennek megfelelően moderálnak. Ha helyi törvényt hoznak rájuk, akkor kivonulnak, vagy elkezdenek tiltani minden politikai témájú hirdetést és megnyilvánulást, mint ahogy ezt a Facebook már tervezi. A tüntetés nem hatja meg őket. Nem fognak változtatni.

Akinek ez nem tetszik, miért nem megy át az alternatív oldalakra, ahol azt csinál, amit akar?



2023. ápr. 2. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Jobb ötlet, miért nem diszitál Moszkvába?
2023. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem Oroszországba kéne költözniük. Ott lehet azt mondani, amit szabad.
2023. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Miért kellene átmenni orosz vagy más oldalra?Ezek az oldalak a szent szólásszabadságot hirdetik még véletlenül sem elkötelezettek a liberálfasisztáknak.

Egyéb érdekesek ezek az amerikai nézetek és érdekek náluk például probléma nélkül működhet pedofíliát propagáló mozgalom is.

2023. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Már ott is jelen vagyok. De ettől nem fogom törölni magam minden más helyről, csak mert nektek fáj, hogy más is létezik a Demokrata Párt véleményén kívül. Igaz, én nem vagyok túl hangos, ezért nem cenzúráznak, de a kettős mércét vak lennék nem látni. Ha ugyanazt a gyűlöletet, rasszizmust, szexizmust és vallásfóbiát kommunikálod, mint a szélsőjobbosok, csak woke-os keretek között - tehát leginkább hetero fehér keresztény férfiak ellen - akkor sokkal elnézőbbek veled, bármennyire általánosító és sarkos a véleményed.
2023. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Akkor ne sirassátok a szólásszabikát, ha máshol éppen ti estek bele a cenzúrába!

És akkor ezeknek ugye nincs ráhatása a politikára.... Persze!

2023. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nemhogy a demokratáknak kedveznek ezek a platformok, hanem a republikánusoknak sincs alapvető gondjuk velük. Máskülönben már szabályozták voltna őket.

A Facebook elnökének volt meghallgatása, de csak az adatbiztonság, adatkezelés miatt.

Trumpnak is csak a Twitterrel gyűlt meg nagyon a baja (az ostrom után letiltották). Az Alex Jones Infowars elborultságokat még a normális republikánusok is rossz szemmel nézték.


#3: Egyik említett oldal leírásában sem láttam, hogy nagyban hirdetnék a szólásszabadságot.

Pedofilokat propagáló csatornákkal nem találkoztam még ezeken az oldalakon, igaz én nem is keresek rá ilyesmire és úgy tudom, hogy ez még amerikában is tiltott és büntetendő.


De ne kanyarojunk már el a lényegtől. Ha az amerikai érdek egyszer az lesz, hogy fél lábon kukorékolva ugrálva közlekedő, kékre festett embereket részesítsenek előnyben, akkor ezeken az oldalakon ez fog történni.

Egyáltalán nem érdekli őket, hogy szerinted mi lenne a követendő példa. Nekik teljesen mindegy, hogy ezt mennyire tartod méltányosnak Magyarországon.

Tetszik, nem tetszik, ez van.

Léteznek olyan oldalak, ahol nincs moderáció, cenzúra. Mindenki megtalálhatja azt az oldalt, ami neki megfelelő.

Remélem, így érthetőbb.

2023. ápr. 2. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Átmentem. Csak sajnos az ismerősein nincsenek ott fent.
2023. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Úristen ennyi hülye embert.

Én kritizálom mind a két oldalt.

Nem vagyok agyatlan.

2023. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

"miért nem diszitál Moszkvába?"

A szó, amit kerestél: disszidál.

[link]

2023. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol kifejtem a véleményem. :D Az viszont hányingerkeltő hogy akik az elfogadásról, szólásszabadságról papolnak azok törölnek, tiltanak, anyáznak vér fideszes tempóban..:D Én tisztában vagyok vele hogy muszkaföldön nincs szabadság, szólás meg pláne, ezért nem élnék ott, de hogy nyugaton is ez lesz/van a trendi csak egy jobb szebb csomagolásba az viszont szomi.
2023. ápr. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!