Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy, hogy az...

Csak én látom úgy, hogy az utóbbi 1-2 hónapban gőzerőre kapcsolt a propaganda?

Figyelt kérdés

A köztévén és a többi propaganda oldalon amúgy is rengeteg volt, de az utóbbi pár hónapban valami hihetetlen tempóra kapcsoltak. Megsokszorozódott az orosz propaganda, rengeteg az álhír, hazugság és ferdítés minden témában.

Ennek mi az oka? Úgy értem, hogy miért pont most?



2023. ápr. 6. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom a kormánymédia mellett elkezdtél ellenzéki sajtót is olvasni így dupla propagandát kapsz az okos kis buksidba.
2023. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Valamiről megint terelni kell, ilyenkor a legjobb stratégia a támadás (ha megteheted), hogy a támadásokkal legyen elfoglalva a másik oldal, ne a háttérben folyó mutyizásokkal meg stiklikkel. A Fidesz pedig megteheti, hiszen rengeteg közpénz áll a rendelkezésére.
2023. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Jelentsd ahol tudod.
2023. ápr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Köszönjük a rengeteg konkrétumot, kérdező! :DDD
2023. ápr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Hát azért még nem annyira: rég nem volt már lecserélve a rengeteg plakát az országban egy "nagyobb" horderejű szöveggel...
2023. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%
Valahogy tartani kell a lépést az amerikai propagandával.
2023. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
6os, Amerika a felelős az ország helyzetéért? Amerika tehet róla, hogy összedölt a gazdaságunk, az oktatásunk, hogy sorra mondanak fel a tanárok és közben még lejárató kampányt is folytatnak ellenük? Az egészségügyről is Amerika tehet, hogy olyan várólisták vannak, hogy az ember inkább megdöklik, mintsem orvoshoz jut, akiket ugyanúgy vegzálnak, mint a tanárokat? Arról is Amerika tehet, hogy a jelenlegi rendszer fenállása alatt 1 megyényi ember tűnt el az országból, érdekes mód, pont annyi, mint amennyi bevándorlót be akarnak most ide hozni? Erről is Amerika tehet? Vagy, hogy 10-ből 8 megkérdezett diák, külföldön képzeli el az életét?
2023. ápr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak meg kell nézni egy déli M1 híradót és látni fogjátok. Észrevételem szerint sokkal több hazugság van benne, mint pár hónapja. Tudom, hogy 10+ éve már nem híradó hanem propaganda adó, de, mint mondtam, az utolsó pár hónapban nagyon durván hazudnak. Főleg az orosz propaganda része lett feltűnő, de minden másból is több lett (csak az igazság csökkent, ami eddig is alig volt).
2023. ápr. 6. 08:13
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
#6 Mindig Amerika a hibás?
2023. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
9# vidéki paraszt. Mert budapesten ti mindent tudtuk, mindent jól lmttok. Hányinger.
2023. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!