Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok szerint a nemváltás...

A balosok szerint a nemváltás jó szórakozás?

Figyelt kérdés
A woke ideológia és az LMBTQ érzékenyítés akkora sláger lett a mai világban, hogy haladni kell a korral és néha fel kell dobni az életet azzal, hogy nemet váltunk. Biztos jó sztorikat lehet mesélni, hogy milyen érdekes tapasztalatokat él át az ember, ha nemet vált.

2023. ápr. 11. 16:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem. A jobboldal szerint az,hiszen szerintük mennek emberek hòbortossàgbòl ilyenbe bele, fel sem fogjàk a sùlyàt.


Az abortuszt is ùgy kezeli a jobboldal mintha buli lenne a nőknek

2023. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, te most kitaláltál magadnak valami hülyeséget, és azt cáfolod meg.
2023. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Igen, sajnos úgy hiszik a magukat jobbosnak hirdető ostoba ballerek, hogy ez jó szórakozás, és az ovis gyerekeket át akarják műteni. De még azt is hiszik, hogy soros el akarja pusztítani az országot, és hogy a világ összeesküdött ellenük, sikereiket irigyelve, és még sok agyatlan baromság...
2023. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

1. Itthon zt a temat folyamatosan a fidesz hozza be.


2. A transznemuek a melegek kozt is maximum egy ket szazalek, tehat teljes nepesseg aranyban kb az 1 ezreleket alig erik el


3. A nem valtas nem kotelezo, de ha valakinek erre igenye van (szerintem nem normalis mellesleg) akkor az csinalja, ezzel legfeljebb maganak art.


4. A nemvaltas korhatara nyugat europaban is valtozo, nagyon ritkan engedelyezett 18 alatt, de kerdem en valoban fontos ez az a 14 eves aki felcsinaltatja magat vagy narkos lesz az is elbassza az eletet, es ez sokkal jelentosebb es tobbeket erinto problema, miert nem errol szol a gyerekvedelmi diskurzus?


5. Az egesz egy gumicsont h legyen min hoborogni ahelyett, h az eletmunosege a tarsadalom 90szazalekan folyamatosan zuhan mikozben a politikus es hozzajuk kozeli reteg mar annyira gazdag h Matolcsy fia epp new yorkba vesz 10milliardos lakasokat.


Ez a szinto gazdagodas az enyveskezu mszpsek alatt is elkepzelhetetlennek tunt.

2023. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Ezeknek a kérdéseknek amúgy mi értelmük? Kitalálsz magadnak valamit, kiírsz róla egy kérdést, arra reagálsz, majd várod, hogy mások megerősítsenek az agymenésedben.
2023. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
#5 Nem akarja egyedül èrezni magàt a tèvkèpzeteivel
2023. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Milyen ember (?) az, aki állandóan az előtérbe tolja:

beszéljünk az lmbtq-ról, nem váltásról ?

Hány ilyen felesleges, értelmetlen kérdés lesz még ?

2023. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Transzneműként írom, hogy szerintem elmebeteg, aki azt hiszi, hogy bárki csak jókedvéből váltana nemet (akár szociálisan, akár nemi korrekciós műtét formájában), és vállalná az azzal jövő nehézségeket, a megvetést, a barátok, család esetleges elfordulását, stb.


Másfelől, Magyarországon 18 év, és 2 szakvélemény szükséges, ami bizonyítja, hogy az alanyunk transznemű, és az életét nagyban megkönnyítené a hormonkezelés, és a műtét, ahhoz, hogy valaki nemi megerősítő műtéten mehessen keresztül. Illetve egy rahedli pénz.

2023. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Feltétlen. Én egyszer véletlenül betévedtem egy balos buliba, és az összejövetel csúcspontján imádkoztak Soroshoz, hogy még jobban élvezhessék, amikor majd a nemváltás kötelező lesz. Hátborzongató volt, menekültem, ahogy bírtam, de így is két ördögűzés és tizennyolc órányi Bayer Sajtóklub kellett hozzá, hogy újra felvállaljam a normális értékrendet, és újra füttyögni merjek a jó nőknek az utcán.
2023. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
10%
Fúúúúújjjjj!
2023. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!