Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A köztársasági elnököt miért...

A köztársasági elnököt miért tartja el az állam élete végéig?

Figyelt kérdés
Jó pénzt kap juttatásokkal miért kell még élete végéig tömni? Mi O király? Nem....

2023. ápr. 13. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, a NER kb 100.000 embert tart el élete végéig.
2023. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Megdolgozott magáért...
2023. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Amiért az olimp ikonokat is! -Egyszer az életükben tettek valamit...
2023. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Meg a Kossuth-díjasok...
2023. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert van itt pén a munkásokat halálra adóztatják szépen lépnek is le azt a nyugerekböl már nem fog telni ilyenre.
2023. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3-4 De az olimpikonok meg a Kossuth-díjasok tényleg tettek valamit, megérdemlik.


Amúgy valószínűleg olyasmi lehet az oka, hogy aki ilyen (elvileg) tiszteletreméltó pozícióban volt, annak ne kelljen utána egy kevésbé rangosban elhelyezkednie. Illetve furcsa lenne, hogy ha utána visszatérne pl. a pártpolitikába. Szóval valami ilyesminek az elkerülése lehetett az eredeti szándék ezzel.

2023. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tettek, de igazságtalan egy egész életre kitartani valakit csak azért, mert egyszer az életben tettek valami pozitívat.

Én például nem tudok főzni.

Erőt veszek magamon és több hónapos erőgyűjtés, előkészület után egy receptkönyv segítségével hegesztek egy paprikás krumplit, amely annyira jól sikerül, hogy a szűk környezetemen kívül még a szomszédjaim is büszkék lesznek erre. Szerintem ez még nem ok arra, hogy ezen túl extra juttatásokat kapjak amíg csak élek, - pedig az adott közösségnek hasznos volt a cselekedetem!

De ott van pl. egy katona!

Megtanítják neki a lőelméletet, fegyvert, lőszert és lehetőséget adnak neki, hogy bizonyítsa be, ért a célba lövéshez, amelyet meg is tesz, - 10-ből 15-ször talál a célba, olyan szinten "fasza gyerek"!

Tekintettel arra, hogy nagyon sikeres abban egyszer, amire az addig eltelt élete folyamán készült, - a te elméleted alapján - megilleti a hátralévő életére az illetménye még úgy is, ha az égadta világon semmit nem tesz a további életében az illetményért! Ha ez így rendben van szerinted, akkor felejtsd el, amit írtam - és miután utána jártam, hogy működik-e ez így, (pozitív válasz esetén) azonnal megyek, jelentkezem katonának! :DDD


Egy apróságot még...

Számíts arra, hogy ezután hatalmas sorokban jelentkeznek be a "jussukért" a legkülönfélébb emberek - a "társadalmi igazságérzet" zászlaja alatt!

Orvosok...

Sikeres nyomozók.

Tanárok.

Állattenyésztők.

-Folytasd csak a listát nyugodtan az Egyenlítőig - magadban! :DDD

2023. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!