Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal az állításs...

Egyetértetek azzal az állítással hogy Magyarország nem része az európai civilizációnak ?

Figyelt kérdés

Most néztem meg ezt a Róna Péterrel készített interjút amit alább linkelni fogok , szóval emiatt lennék kíváncsi az itteniek véleményére ami ezt a témát illeti ...


https://www.youtube.com/watch?v=GIhyNU5rLGM&ab_channel=Magya..



2023. ápr. 13. 23:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
#10 De te nem a kérdésről beszéltel hanem arról amit Róna fúj, és az interjúban persze nem csak ez az egy állítás hangzik el, hanem som más is, nyilván te is több dologra gondoltal a kommentedben, azért kérdeztem hogy milyen egyéb állításait tartod marhaságnak (például az alkotmányossággal kapcsolatban) és miért
2023. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
#11 nem én írtam, hogy hülyeség. Aki meg leírta az ezen az egy szón kívül nem írt le mást. Ebből nyilvánvaló, hogy a kérdésbe leírt állításról mondta, hogy hülyeség.
2023. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

"#8 Mi a marhaság abban, amit az interjúban elmond, levezetnéd? :)"


Ahhoz definiálni kellene mi a búbánatos az az "európai civilizáció".

2023. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
#13 Az amiről Orban is mindig beszél, nem? Te biztis jobban tudod az Orban mire gondol ez alatz
2023. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"#13 Az amiről Orban is mindig beszél, nem? Te biztis jobban tudod az Orban mire gondol ez alatz"


Nem tudom. De ahogy látom ti sokkal jobban tudjátok ezeket mint némelyik legfanatikusabb híve.

2023. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az állításokat olyanok mondják akik agyilag addig vannak lekorlátolva, hogy Europa az Unioig Europa.... Sajnálom, Oroszország is Europa Moszkváig.... Utána már Ázsia........
2023. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Jelenleg része az európai civilizációnak. De Európa a multik nyomására igen rossz irányban halad. Reménykedem abban, hogy több ország is észbekap, és szembeszállnak az Amerika által támogatott Soros hangoztatta világuralmi törekvésekkel. Talán az elkövetkező választásoknál nem szavazzák meg az emberek ezt a lefizetett korrupt hazaáruló bagázst! Mert ha maradnak, akkor jobb lenne nem az "európai civilizációhoz" tartozni!
2023. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
38%
A viselkedés néha civilizálatlan. Rohanás, tolakodás a boltokban, utakon. Beszólogatás, kigúnyolás. Munkahelyen gyakori a kibeszélés, irígység, pletykázás, lejáratás. Kiközösítés már a suliban jellemző, bántalmazása a félénk gyerekeknek. Agresszívitás, családon belüli erőszak. Stb. Ez nem túl civilizált
2023. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!