Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta politikával foglalkozol,...

Mióta politikával foglalkozol, mely pártokban és személyekben bíztál, és választásokon szavaztál? Sokszor változtattál pártot és kedvenc politikust?

Figyelt kérdés
Ha változtattál, akkor mi változott meg ami miatt új kedvenc lett?

2023. ápr. 16. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

2011-ig fideszhívő voltam.


Azóta MÁS.

2023. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

A Fideszben nagyot csalódtam, nagyon megváltozott az egész bagázs a 2010-es évek óta.


Azóta a Mi Hazánkat tartom az egyetlen normális pártnak.


Jó lenne ha 26-ban megválasztanák őket, igazán ráférne már az országra egy normális vezetés!

2023. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

18ban vonában bíztam.

Szerintem ő jó vezetöje lett volna az orszagnak.

És a kivonulasa is logikus volt, mert nem fog részt venni a látszat ellenzékiségben, a kamu biodíszlet álldemokraciában a diktatórikus 2/3 ellen.


Utána jakab tűnt fel mint szimpatikus agitátor.

És pont azokra a dolgokra hívta fel a figyelmet, pont azokról beszélt amik engem is aggasztanak.

Olyan volt mintha a nézöpontjaimat mondaná fel.

Aztán jött 22.

Az árulása és jakab megsemmisült emberként és politikusként is.

2023. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Fidesz, de csalódtam bennük. Ugyanolyan hazaárulók mint az ellenzék. Nálam az verte ki a biztosítékot hogy Ukrajnát támogatjuk. Már Mi Hazánk-os szavazó vagyok.
2023. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amióta komolyabban foglalkozom a dologgal, ugyanarra szavazok már 2010 óta.
2023. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Fiatalon balos voltam, hittem a támogatásokban, segítségben, aztán amikor szükségem lett volna rá, akkor meg hirtelen nem járt semmi.

Bő tíz éve jobboldali szavazó vagyok, az adókedvezmény sokkal hasznosabb, mint a segély.

2023. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Kezdetben a Fideszt túl radikálisnak tartottam, ezért nem szavaztam rájuk. Mára már radikálisabb lettem a Fidesznél, de azért még rájuk szavazok. Ők jobban érzik és tudják, meddig lehet elmenni.
2023. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Gyurcsányban bízom.
2023. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

2011-ig fideszes voltam, aztán megmutatták, hogy nem jobbak, hanem rosszabbak a gyurcsányéknál, és hogy a kádár rendszert kezdik visszahozni

Azóta ellene is vagyok. Kutyapárt a pártom


#6 most is balos vagy, szélbalos, ezért szavazol a feudál-komcsi fideszre.

2023. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
9, Ezt hogy kell érteni? Balos lennék, mert a fideszre szavazok? És akkor az jelenlegi ellenzékiek milyen szavazók? Éddig úgy tudtam, ők a baloldaliak.
2023. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!