Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ez a bejegyzés...

Szerinted ez a bejegyzés igaz, vagy csak politikai hangulatkeltés?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 17. 13:56
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Balos hangulatkeltés
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Az a része igaz, hogy egy 25 év alatti adókedvezményes gyárimunkás bőven jobban keres mint egy tanár, de nyilván van a posztban egy nagy adag hangulatkeltés is.
2023. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként a hozzászólások is megérnek egy misét.


A legalantasabb magyar csürhe színe java képviselteti ott magát.

2023. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 árokpart ***** válasza:
91%
Ahogyan sokszor már a tanárokat támadják, komolyan mondom már lassan a rendőrségnek is kellene lépnie ez ügyben.
2023. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
A magyar faj megérett a pusztulásra.
2023. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Magyar faj nincs.

2023. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó szétszedték ha tanár, ha nem.
2023. ápr. 17. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne igaz?

Nincs pénze külföldi nyaralásra és így akar eljutni külföldre.

Az egy másik kérdés, hogy így nagyon keveset fog látni az adott országból, pláne, ha szabadnapjain nem akarja utazgatásra költeni a pénzét, hanem félre akarja tenni.

Szerintem kissé naiv a hölgy, mert csak a munkát fogja látni az országból, de ettől még nem vonom kétségbe, hogy igaz a történet.


A kommentek közül a másodikig jutottam, ahol a "csicska" és a "RÁK ROHASSSZA KI A POFÁTOKAT" kifejezések különösen megragadtak, és úgy döntöttem, a többi agyatlan magyarra nem vagyok kíváncsi.

2023. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, hogy igaz-e, mindenesetre lehetne igaz is.


Annak idején, amikor otthagytam ezt a pályát, éppen az az anyagi kilátástalanság volt az egyik oka. Nem volt kedvem ahhoz az élethez, hogy hó végén számolom a filléreket, miközben láttam, hogy a régi, gimiből ismert kortársaim drága autókkal járnak, lakásokat vesznek, nyaralgatnak. Ez egy kezdő tanár számára (kb. 25 éves fiatalról beszélünk!) mindez teljesen esélytelen, az elérhetetlen kategória. És ez így szánalmas. Semmilyen jövőt nem lehet építeni, tervezni a tanári fizetésből, ez csak arra elég, hogy amikor otthon laksz a szüleidnél, legyen zsebpénzed.

2023. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!