Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért gondolják,...

A fideszesek miért gondolják, hogy aki kritikus a kormánnyal az baloldali?

Figyelt kérdés
Nekem például elsősorban az lenne a fontos, hogy a kormány tisztességes legyen. A 98-2002-es Fidesz kormány például szerintem ilyen volt, ezután szavaztam is rájuk, egészen 2010-ig, minden valasztáson. Azóta viszont kifordultak önmagukból, a hatalom teljesen megváltoztatta őket, nekem ez a fő problémám velük.

2023. ápr. 17. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
A baloldaliak miért gondolják, hogy aki kritikus az ellenzékkel, az fideszes?
2023. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Lehet Fideszes szteroidokon, az a Mi Hazankos :D
2023. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1: Szerintem a többség nem így gondolja. Nekem is sok olyan ellenzéki ismerősöm van, akik kritizálják az ellenzék teljesítményét.
2023. ápr. 17. 21:49
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert a FIDESZ "okosan" mossa össze az ellenzéki (tehát a kormánypártokkal nem szimpatizáló) szót a baloldali( tehát baloldali érzelmű, valamely baloldali párttal szimpatizáló) szóval. Ez a taktikájuk sajnos, hogy két szavasra leegyszerűsített üzenetekkel szerzik a szavazatokat. Jó ideje programjuk sincs, mert az átlag egybites ember oldaltól függetlenül nem olvas el egy mondatnál többet.
2023. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
#3: Pedig ebben az országban már minden közéleti szereplő, aki valaha kritizálni merészelte az ellenzéket, megkapta a kommentelőktől, hogy Fidesz-bérenc.
2023. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

3.

Itt ilyet még nem láttam.

2023. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert törzsi módon gondolkodnak, vagy velem vagy ellenem.
2023. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Ez az Orbán vallás egyik fő dogmája.

A pénteki MR1-Kossuth igehirdetésen hetente halhatjuk.

2023. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
#6 És emberek közé is jársz, vagy csak gyikre?
2023. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

#7 "Mert törzsi módon gondolkodnak, vagy velem vagy ellenem."

Az a ciki, hogy ezt pont nem a fideszesek vallják, hanem éppen a ballib ellenzékiek. Ott van rögtön gyurcsány aki egyenesen bemondta a médiába, hogy aki nincs velük az ellenük van - még az ellenzékiek közül is.

2023. ápr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!