Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az, hogy Boros Imre igazgatósá...

Az, hogy Boros Imre igazgatósági tag a 2019-ben Moszkvából Bp-re költözött Nemzetközi Beruházási Bankban, összefügghet azzal, hogy Boros rendre oroszbarát nyilatkozatokat tesz Bayer Zsolt műsoraiban és a Háború Ukrajnában c. műsorban?

Figyelt kérdés

Ez ugyebár az “orosz kémbank”-ként is emlegetett pénzintézet.


Régóta figyelem a nyilatkozatait, a putyini Oroszországra egy rossz szót nem mondott eddig, ellenben Ukrajnát és az USA-t szapulja folyamatosan, meg a “nemzetközi magánpénzhatalmat”. Ez utóbbi olyasmi nála, mint Bogár László barátjánál a “háttérhatalom”.



2023. ápr. 18. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Szerintem van összefüggés
Szerintem nincs összefüggés
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki oroszgyűlölő, vélhetően nem megy el egy orosz érdekeltségű bankba dolgozni, nem olyan bonyolult ez.
2023. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És gondolom a kapott fizetés sem ösztönzi arra, hogy kritikus hangot merjen megütni Oroszországgal szemben.


Vajon most, hogy Magyarország kilép a bankból, marad Boros az igazgatóságban?

2023. ápr. 18. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

az a baj, hogy senki nem figyelt, mit is mondott Boros...az újságírók még a lert szövegben is tévedtek...


Boros az usát ekézte, csak nem választotta el a mondatait..


Szóval nem úgy van, ahogy mondják(márakik)

2023. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki ez de gondolom nem veszítettem sokat. Igazából ha a magyar jobboldal velemémyére vagyok kíváncsi akkor megnézem mit mondanak az RTV-n
2023. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 1970-ben a KGST tagországai által alapított Nemzetközi Beruházási Bankkal kapcsolatban Boros elmondta, arra nem felderítés szempontjából volt szüksége Oroszországnak. Mint mondta, senki sem gondolhatja, hogy egy olyan titkosszolgálati szervezettel rendelkező nagyhatalomnak, mint Oroszország ez szükséges lett volna.


Ez akkora baromság, hogy ezt csak egy debil valakinek lehet eladni, meg a magyar média egy részének” – fogalmazott Boros


[link]

2023. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5:


Hát azért a banki pozícióhoz járó diplomataútlevél és diplomáciai mentesség nem jön rosszul egy kémnek sem. Optimális fedőpozíció, ezt Boros Imrének, mint egy állítólagos volt III/II-s ügynöknek igazán tudnia kell.


[link]


És akkor arról ne is beszéljünk, hogy az USA szakciós listára került Laszlóczki ugyanott végzett Moszkvában mint ahol KGBéla.

2023. ápr. 18. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!