Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy kiderült, hogy...

Most, hogy kiderült, hogy résztveszünk a háborúban és segitjük a fegyverszállitást az ukránoknak, nem kellene Orbánnak lemondania? Nem ezt igérte?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 06:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Miért kéne?


A 3 millió droid úgy táncol ahogy a cáratyuska mondja nekik, ha azt mondja USA barátunk akkor szívezgetik a posztokat mint Trump idejében, ha ellenség akkor tépik a szájukat mint most…

2023. ápr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Linkelj forrást.
2023. ápr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Rendben, linkelek: forrás
2023. ápr. 28. 06:43
 4/23 anonim ***** válasza:
24%

"Az nem úgy volt, nem is úgy történt, a zemberek akarták ezt is".

A szokásos pofázás fog ezzel is csak menni, tehát nem ő volt a hibás.

2023. ápr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Hallod, én belinkeltem fideszes csoportba, hogy a csecsen orosz katonák lefejeznek egy 30 éves magyar családapát, erre tudod miket kaptam?

Megérdemete, náci, tetves ukrán, jól tették, nekünk Putyint kell követnünk, kevesebb náci lesz majd, kamu. Semmi együttérzőt nem írtak, hanem inkább örömködtek.


Esküszöm ebben az országban 3 millió ember agyát teljesen átmosta a Fidesz, sznte félelmetes mennyire elbutult a társadalom.

2023. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Hogy derült ki?
2023. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

5-ös

sajnos meghalt egy magyar katona. nade mit vársz egy háborúban? békén hadják,csak mert magyar?

az orosz oldal számára,ha Ukrajna mellett harcol valaki az ellenség, akár ukrán akár magyar.

eddig is tudtam,hogy az oroszok nem szaroznak,így nem is lepődtem meg,hogy ilyet csinálnak.


valódi felháborodás az oroszok ellen akkor lenne,ha célzottan magyar településeket lőnének kárpátalján,mert míg a magyar katona lőtt az oroszra,addig a a civilek semmit sem csinálnak

2023. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7es, tehát akkor, mi is a véleményed a kérdéssel kapcsolatban? Mert nem igazán értem.
2023. ápr. 28. 08:09
 9/23 anonim válasza:
1%
Orbán egy hős! Ő is támogatja a nyugatot
2023. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az tök rendben van, hogy hős, csak nem ezt igérte és nem erről beszélt. Ő azt mondta, hogy nem keveredünk bele semmilyen formában a háborúba, ki akarunk belőle maradni. Tehát nem azzal van baj, hogy egy hős és támogatja a nyugatot, hanem azzal, hogy nem ezt mondta a kampányban.
2023. ápr. 28. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!