Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy keresztény nemzettestvéreink milyen áhítattal emlékeznek meg az elhunyt kvízmesterről (idézetek)?

Figyelt kérdés

"Itt van nálunk a Szentatya, Gyuri meg otthon a gyerekeivel - most csak annyit mondok, találjon békére abban a földben, aminek annyit igyekezett ártani."


"Váratlanul (elhunyt)???


Na ez ìgy, ebben a formában pl. nem igaz........"


Erre riposzt: "Ismerek olyanokat ,akik már várták."


"Zsidó, vagy szkeptikus temetése lesz? Nagyon kíváncsi vagyok!"


"(...) ne legyünk elégedetlenek. Budaházy szabad, Vágó elment. És még csak a második a nap (a pápalátogatásban) (...)."


"Sok jó hír tanújai voltunk a hét utólján! Megérkezett a Szentatya Ferenc pápa, Budaházi György is és társai kiszabadult / kegyelembe részesültek és ez a liberális hazaáruló a magyarok ellensége is a megfelelő helyre került."


"A Pápa már neki is sok volt. Sátán már várta. Még egy mocskos féreggel kevesebb."


Stb, sok van még.


2023. ápr. 29. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Megértem őket, Vágó sokat tett ezekért a kommentekért.
2023. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha valóban tett is, az ilyen mondatok hogyan egyeztethetők össze a polgári-keresztény értékrenddel?
2023. ápr. 29. 14:19
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Honnan veszed, hogy keresztények írták a kommenteket?
2023. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
2: Annyira, amennyire Vágó összeegyeztethető volt.
2023. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

14:19


Sehogy. Ezek nem keresztények.


“ Megértem őket, Vágó sokat tett ezekért a kommentekért.”


Ugyan má meg miért? Mert nem a ti narancs-komcsi bandátokban volt? Mint a sok Fidelitasos mint a kommunizmusban Orban poszter előtt lövik a k erős képeket?



“ “És mivelhogy a gonoszság megsokasodik, a szeretet sokakban meghidegül.”

‭‭Máté‬ ‭24‬:‭12‬ ‭”

2023. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

3, Hogy hogy honnan? Hát keresztény elveket valló weboldalakon olvastam őket. Őszentségét és a katolikus egyházat éltető kommentek között vannak ezek.


4, Mivel volt összeegyeztethető?

2023. ápr. 29. 14:25
 7/21 anonim ***** válasza:
27%

"Őszentségét és a katolikus egyházat éltető kommentek között vannak ezek."

És? Tiltja valami hogy nem keresztények kommenteljenek?

2023. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
34%
Polgárság mint fogalom soha nem létezett az országban maximum szlogenek szintjén.Azt pedig,hogy hitüket aktívan gyakorló keresztények írták ezeket a megnyilvánulásokat feltételezem nem tudod bizonyítani.
2023. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
5 (14:24), Hát igen. Amikor pár hete meghalt Bajkai, ültem itt a gépnél és azt mondtam, "- Te jó Isten!". Meg sem fordult a fejemben, hogy gyalázatos kommenteket írjak. Vagy amikor több fideszes képviselő élet-halál között lebegett a COVID miatt, szorítottam nekik, hogy gyógyuljanak meg, pedig ha meghalnak, akkor nincs kétharmad egy ideig. És én még hívő sem vagyok, hanem ateista.
2023. ápr. 29. 14:29
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Magyarország egy olyan hely ahol a konzervatívok, náci terroristák és álkeresztények tábora gyakorlatilag ugyanaz :D
2023. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!