Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kellene ahhoz, hogy a...

Mi kellene ahhoz, hogy a magyar nép leváltsa Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
Szerencsére én távol élek Magyarországtól, de számomra megdöbbentő, hogy mindent másra ken, a nép meg elhiszi. Nem tudom, hogy minek kellene történnie, hogy megharagudjanak rá? Szzerintetek?

2023. ápr. 30. 11:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

Egy normális alternatíva az ellenzéki oldalról, akitől nem lesz ugyanúgy hányingerem, mint a mostaniaktól és Orbántól. +Ha a sok buta birkának (mind Fidesz, mind pl. DK-s oldalról) megjönne az esze.

(Másik opció Orbán halála, utána a Fidesz valószínűleg belső harcokban szétzilálódik.)

2023. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%
A vidéket kéne megnyernie az ellenzéknek. Amíg a faluban levő Marika néni meg a romák pár zsák krumpliért leszavaznak a Fideszre, addig nem lesz változás. Az is jó lenne, ha például Gyurcsány eltakarodna addigra.
2023. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
Számolatlan váltópénz! -Vicc! :D
2023. máj. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem semmi, a fidesz propagandája, totál karaktergyilkolná akárki lenne. pl.: 2018ban még a jobbikos ismerőseim is elhitték ,hogy Vona meleg, migránspárti, szürke farkas terrorista, iszlám a jelképük, iszlamista stbb.....
2023. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23%

24

De hát ez Vonáról szóról szóra igaz.

2023. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25%
először ellenzék kell nem ez az öreg komcsi meg ultraliberális banda hanem egy tényleg demokratikus nemzeti (nem USA) érdekeket kiszolgáló baloldal
2023. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!