Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért változott meg a lakosság...

Miért változott meg a lakosság véleménye, a tüntetésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olvastam beszámolókat, videókat a taxisblokádról, akkoriban az emberek nem voltak ellene a tüntetésüknek, arról is írtak, sütit, teát főztek a tüntető taxisoknak, meg nagyon kevés ember szólt rájuk bármi szót is. A lakosság mellettük állt.


Ma van valami tüntetés pl.: diáktüntetés, 400 óra túlóra elleni tüntetés stb egyből a lakosság nagy része ellenzi, egyből sorosozza a tüntetőket, meg lehülyézi.


Kérdés mitől vált ennyire másra a magyar nép?

Pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=sU3VzeKoio8


2023. máj. 6. 11:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
90-ben még szinte az egész média állami tulajdonban volt, és mindenhol a "libsik" voltak házon belül. Ezért ők tudták uralni az emberek gondolkodását. Akkor a taxisbloád résztvevőit hős forradalmároknak tüntették föl, aki bátran kiállnak a gaz kormány ellen. Mára viszont fordult a kocka, a Fidesz sikeresen leuralta a média 95%-át. Ezért most a tüntetők hőbörgő csőcseléknek, felforgatóknak vannak beállítva, akik akadályozzák dicsőséges pártunk és kúrmányunk elszánt küzdelmét a gaz imperialisták ellen.
2023. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akkor értem, a média a nagy kulcs. Az állami média az egy vicc.
2023. máj. 6. 13:27
 13/18 anonim ***** válasza:
8%

10!

Változatlanul tartom, h a tanári szak a legkönnyebb. A munkájuk simán kiváltható pár videóval. Ha olyan fontos lenne a melójuk, több pénzt kapnának, de igazából minden utálja őket, ezért se kapnak többet.

2023. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=65hVKNYy4HY


Mondjuk ilyenek után megértem, miért nincsenek többen.

2023. máj. 6. 13:43
 15/18 anonim ***** válasza:

Tök jó meglátás #13!

Tehát...

Soros György, vagy épp Gyurcsány Ferenc IS pl. abszolút támadhatatlan a céges befektetései által kapott osztalékokkal.

Sok pénzegyenlő a fontossággal.

2023. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 hypno ***** válasza:
78%

Ha valami sokáig tart, akkor az emberekben felülkerekedik az opportunizmus az együttérzésen és a szolidaritáson.


Persze mind azt szeretnék, ha hasonló esetben a társadalom melléjük álljon a hatalommal szemben, de ugyanazt kapják vissza amit adtak.


Ebben az országban, ezzel hatalommal szemben csakis erővel és gyorsan lehet eredmányt elérni.

A taxisokkal meg sem próbálnak kekeckedni, mert emlékeznek még a blokádra. Kitiltják a konkurenciájukat, és KATÁzhatnak kedvükre.

2023. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%

13-as én végeztem tanárszakot és elvégeztem a pénzügyet is.

Tudom, hogy nem fogod elhinni, de a tanár szak volt a nehezebb.

Szóval ha valamiről nincs információd, akkor inkább maradj csendben.

Szerintem mindenkinek volt rossz tanára, nekem is megkeserítették az életemet.

A tanárok fizetését azért kéne rendezni, hogy a rossz tanárokat ki lehessen szűrni, és ki lehessen rakni. Ezzel szemben most gyakorlatilag bármit megtehet, mert nincs helyette más.

2023. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17!

Nem magas fizetéssel kell szűrni. Ha most feltolnák a fizukat br. 1,5m re, akkor mindenki tanár akarna lenni, szóval ennek semmi értelme. Ponthogy iq, eq, pszichopata spektrum teszt kellene.

2023. máj. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!