Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a CPAC...

Mi a véleményetek a CPAC Magyarországra jöveteléről, és az így alakított performance-áról?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 09:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
17%
Abból a szempontból jó, hogy az amerikai jobboldal kap egy példaképet,hogy hogy a lehet a gyakorlatban igazi keresztény, jobboldali politikát folytatni.
2023. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
22%
Magyarország egyre komolyabb tényező a diplomácia világtérképén.
2023. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%

“ hogy hogy a lehet a gyakorlatban igazi keresztény, jobboldali politikát folytatni.”


Szerinted Jézus ma azt mondja és a számonkérésnél is ezt fogja majd mondani, hogy igen, ti igaz keresztények vagytok úgy éltetek?

2023. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
🔴CCCPac🔴
2023. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi pénzünkbe volt az,hogy orbán felmondhassa a leckét?
2023. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%
ruszkik pénzelik, ahogy Orbánt is
2023. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
#3 Igaz keresztény módon élni nem lehet, mert Jézus élete (megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel) egyszerűen megvalósíthatatlan, mert ellenkezik az alapvető emberi túlélési ösztönnel, bár törekedni lehet, sőt kell is rá, de teljesen megvalósítani a jézusi utat lehetetlen. Igaz keresztény alatt a politika arra gondol, szerintem, hogy a kereszténység manírjait, a liturgiákat, a vallásosságot próbálja meg népszerűsíteni, éltetni, mert ezek Európában sajnos fogyatkoznak.
2023. máj. 13. 09:22
 8/37 A kérdező kommentje:
#6 Valószínű.... épp háborúznak, és hát nem szerepelnek valami fényesen, de azért odafigyelnek, hogy jajj ezeknek még utaljunk, mert ez így jó lesz... (én nem kétlem, hogy sok dologban benne van a ruszkik keze, de a jelenlegi helyzetben ők épp a nagyhatalmi pozíciójuk megőrzése érdekében izzadnak vért, és szerintem kisebb gondjuk is nagyobb, minthogy ilyeneket pénzeljenek.) Hozzáteszem nem vagyok moszkovita.
2023. máj. 13. 09:25
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

09:22


Természetesen tökéletesen mint Jézushoz, nem lehet élni, csak hasonlóan és törekedni rá, hogy minél közelebb kerüljünk arra az ösvényre, de tökéletes senkinek sosem lesz.

2023. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
63%
Valahol össze kell gyűlni a szemétnek is.
2023. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!