Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem csalt a fidesz a...

Ha nem csalt a fidesz a választásokon, akkor miért nyomtatnak vagy 12 millió szavazócédulát kb 6 millió szavazóra?

Figyelt kérdés
Még a külföldiekkel együtt sem jön ki a matek.
2023. máj. 15. 05:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1%
Mert a baloldal 2006-ban elcsalta a választást. És ezt akár most is megtehette volna Gyurcsány és a baloldal.
2023. máj. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha valami miatt tönkre ment volna sok cédula, legyen tartalék.
2023. máj. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
A fele előre kivan töltve. Bűvésztrükkök, ládák, duplafenék, nyuszi a kalapból, illúzió. Egyszerű trükkök.
2023. máj. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
1es, vagyis ezzel azt akarod mondani, hogy, ha a történelem folyamán, bármikor, bárkiről is felvetül a gyanú, hogy csalt, az feljogositja Orbán Viktort a csalásra és szabadon csalhat?
2023. máj. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1%

Nem. Én azt mondtam, hogy a baloldali koalíció annyira hataloméhes Gyurcsány Ferenc vezetésével, hogy el akarták csalni a választást. De szerencsére történelmi vereség lett a baloldal összefogása.


Nem kérünk a háborúpárti, csaló, hazudozó baloldalból!

2023. máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
5 én értem, hogy Gyurcsány Ferenc, de ő, hogy jön ahhoz, hogy Orbán Viktor csalt? Feljogositja Gyurcsány létezése Orbánt a csalásra?
2023. máj. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%

Orbán és a fidesz nem csalt. A csalás a baloldal módszere. A fidesz Magyarország legnépszerűbb pártja. Nem szorulnak csalásra. Ellenben a baloldal igen. Hisz a baloldal és Gyurcsány nagyon népszerűtlenek, de hatalmat akarnak.


És a baloldaltól nem idegen a csalás.


Tudom hogy nehéz elfogadni gyurcsányistaként hogy a baloldal népszerűtlen a fidesz pedig a legnépszerűbb magyar párt.

2023. máj. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Igazad van, valóban nehéz elfogadni, hiszen még gyurcsányistának sem kell lenni ahhoz, hogy valaki kiszámolja a kérdésben lévő állitást, miszerint 6 millányi szavazóhoz képest 12 milla szavazólap lett nyomtatva.


minden másra meg ott van egy kirúgott matektanár.

2023. máj. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Választási körzetek áttervezése;

a választási rendszer módosítgatása?

két óráig áll a rendszer, majd kiköpődik az eredmény;

ide-, oda-, át-, bejelentkezések;

ide-, oda-, át-, beutaztatások;

elégett szavazócédulák; ...


"És a baloldaltól nem idegen a csalás.", a jobboldal szent.

2023. máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Az nem lehet hogy a baloldal nyomtatta ezeket a lapokat? Mindenhol voltak balos delegáltak. Szinte biztos hogy csalásra készült a baloldal.
2023. máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!