Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oroszpárti protestánsok,...

Oroszpárti protestánsok, örültök, hogy Ukrajnában üldözik a protestáns egyházat az oroszok?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 17. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem zavar, mivel katolikus vagyok!
2023. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: Szerintem eléggé világosan fogalmaztam a kérdésben, a protestánsokhoz szólt a kérdés.
2023. máj. 17. 10:02
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Nekem már akkor kinyílt a bicska a zsebemben, amikor a fideszes Balogh Zoltán miatt Kiryll pátriárka üzenetének örvendeztek a zsinaton!


Határon túliként pontosan tudom, hogy vélekednek a protestánsokról az ortodoxok, a ruszkik pedig nem ismernek gátlást semmiben!


Szégyen, hogy orbán viktor, protestáns létére, ezeknek a talpait nyalogatja és ilyenkor szót sem emel a protestánsüldözés áldozataiért!

2023. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem zavar, mivel katolikus vagyok!”


Szomorú!


Szerintem Krisztuskövetőként nem kellene konkurenciát látni egymás közt, főleg akkor nem ha egy olyan hoz törvényt és üldözi a Protestánsokat aki ….

2023. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
#1: A fenét vagy. Ha katolikus lennél, minden igazságtalanság, üldöztetés zavarna. De Te csak egy látszatkatolikus vagy. Jézus nem ezt tanította.
2023. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Fideszesek szerint Putyin most szabadítja fel az ukránokat a náci kormányuk alól, meg amúgy is Zelenszkij megölt 20 ezer orosz civilt békeidőben népírtás rendezett !!!4!4!!!
2023. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

"Nem zavar, mivel katolikus vagyok!"

Üldözik őket is, ne aggódj. Csak elég tájékozatlan vagy a témában. Mariupolban ukrán viszonylatban több a protestáns, mivel német területekről elég nagy betelepülés volt a 18. században. Katolikusok ott nem nagyon vannak. Katolikusok nagyobb számban pl. Kárpátalján vannak, akikkel az ortodoxok nem igazán bánnak kesztyűs kézzel, főleg a görögkatolikusokkal nem, mert őket "áruló ortodoxoknak" tekintik. Ilyen téren tök mindegy, hogy orosz vagy ukrán ortodox.

Egyébként zömében protestáns kormányunk igazán szólhatna az üldözött keresztények védelmében mondjuk az oroszok által megszállt területeken, de nyilván nem fog.

2023. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Fideszeseknek mondhatsz bármit, ők putyinka szavait szentként tisztelik, ha putyin atombombát dobna a magyar társadalom pezsgőt bontana.



Szerintem 13 év Fidesz gyakorlatilag kiölte az emberekből az embpátiát együttérzést.

2023. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

"Nem zavar, mivel katolikus vagyok!"


Arról tudtál, hogy a messiásod, orbán viktor viszont protestáns???

Meg Horthy is az volt, akit, gondolom, szintén imádsz...

2023. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

9.

Tudtad, hogy nem vagyok fideszes?


Ja nem! Birka!

2023. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!