Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán szándékosan/kitervelten...

Orbán szándékosan/kitervelten nézi hülyének a szavazóit?

Figyelt kérdés

EU-s pénzeknek mi köze van a tanárok béremeléséhez?


Vodafonra, óriás akku gyárakra, saját milliós fizetésük triplázására volt keret?



2023. máj. 19. 23:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Orbán mindenkit hülyének néz.Számomra legjobb példája ennek

amikor 89 ben előadta híres beszédét,amire mai napig hivatkozik,amelyben többek között követelte a szovjetek kivonulását.

Ma már lehet tudni,hogy a kivonulás rég el volt döntve,ekkor már hónapok óta meg is kezdődött,csak nem hozták nyilvánosságra,csak egy szűk elit kör tudott róla.

2023. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nem csak egy szűk elit kör tudott róla, hanem mindenki, aki figyelte a politikát. Pl. én is tudtam róla, pedig semmiféle szűk, elit körhöz nem tartoztam. El is csodálkoztam, hogy mért mondja ezt Orbán, hiszen akkor már az első csapatok el is hagyták az országot, a többiek meg csomagoltak. De azon még jobban csodálkoztam, hogy milyen sokan nem tudtak erről, és tényleg elhitték, hogy Orbán zavarja ki őket.
2023. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen, szándékosan nézi hülyének őket - és méltán!


Kevés olyan dolgot tudnék mondani, amiben orbánnak igaza van, de ebben messzemenően!


Nem tudnék a "hülye" szóra jobb szinonimát mint a "fideszes". Mégis minek lehetne nevezni olyan embereket, akik csára-hojszra követnek egy hazugot, ma liberálisok, holnap konzervatívok, holnapután illiberálisok, egyszer üvöltik, hogy "Ruszkik haza!", aztán imádják putyint, egyszer ellenzik Paks 2 titkosítását 20 évre, aztán helyeslik 60 évre! :-))))


Imádva követnek egy szélhámost, aki még csak választási programot sem hirdet 13 éve, csinál, amit akar a választói felhatalmazással, amit a nagy semmire kért és kapott - mint egy diktátor!


Elhisznek neki minden hazugságot, azt is, ha azt hazudja, hogy az ellenfele katonákat küldene Ukrajnába (miközben egyetlenegy külföldi ország és a NATO sem küldött katonát Ukrajnába), tapsolnak neki, mikor Soros-ösztöndíjas és akkor is, amikor Sorost gyűlöli, akkor is, amikor ellenzi a szankciókat, akkor is, amikor ezzel párhuzamosan megszavazza őket.


Mindent és mindennek az ellenkezőjét elfogadják, ha ő csinálja. Hát akkor mi másnak nézze őket, mint annak, amik?

2023. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz-tag, Fidesz-szavazó = anyagias, számító rohadék; VAGY tudatlan, primitív barom.
2023. jún. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha te folyamatosan hazudgálnál nekem és közben még a nekem járó pénzeket is magadra a haverjaidra és a családodra költenéd, de én nem szólnék érte egy szót sem, maximum az interneten szídnálak stb... Te abba hagynád a lopást és a hazudozás?
2023. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Orbán csak rájött, hogy a hülyék többen vannak, így nekik érdemes játszani.
2023. júl. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!