Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2026-os választáson már...

A 2026-os választáson már lehet szavazni végre a Huxit Pártra?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én a Fuckshit Pártra szavaznék.
2023. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Otthon rajzolhatsz magadnak kis szavazólapot, és azon arra ikszelsz, amire akarsz. Utána kicsit menetelhetsz is a szobában körbe-körbe, és megbeszélheted a dolgot a képzelt barátaiddal. Aztán kivered a trianonos népnemzeti fantáziádra és lefekszel aludni.
2023. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem, sajna csak a kétfarkuakra :(
2023. máj. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező: Ahhoz országos listát kell tudnia állítani. Ahhoz meg ha jól tudom 71 egyéni jelölt állítása kell, tehát ennyi körzetben össze kell gyűjteni az elégséges számú ajánlószelvényt(Lánykori nevén kopogtató cédula)

#2:

Nem érzed gáznak ezt az egybites primitív leegyszerűsítést a jobboldaliakról, euszeptikusokról?

Én se gondolom, hogy ki tudnánk ebből a birodalomból válni, de mi az hogy az EU -val csak egyetértni, befeküdni lehet, az ellenvetést tevők, kilépést feszegetők meg ezt kapják?

Lehet ám a libsikről is ilyen egybites sértegetést összeírogatni...

2023. máj. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lassan egy éve mióta kinevezték Szingapúrba kereskedelmi attasénak, nem nagyon hallani VolNER Jánosról, így szerintem a párt sem létezik már, mivel előtte is kb egyszemélyes pártot vezetett.
2023. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz az EU-ban élni, ajánlom a költözést mint opciót. Mondjuk Fehéroroszországba.
2023. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%

#6:

Ennyit a nagy demokrata européer libsikről...

Ha valakinek nem tetszik a rendszer, el lehet húzni?

De, lehet a fennálló rendszer ellen beszélni, sőt, szavazni is. Ahhoz pedig ha jól sejtem, nem vagy pozícióban, hogy bárkit bárhova zavarj, ha nem ért egyet veled.

Vagy ha ez legitim, akkor a sok diktatúrázó O1G -s libernyák is elhúzhat a francba, ha nem tetszik neki a rendszer, amit megválasztottak.

2023. jún. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7# Az megvan, hogy a Fidesz 2010 óta úgy nyeri a választásokat, hogy a szavazatok kevesebb mint felét szerzi meg? Ez alól csak a tavalyi választás kivétel, de ott is csak kevéssel haladták meg az 50%-ot,ennek ellenére a törvényhozásban kétharmaduk van.2010-ben arra adtuk a szavazatunkat, hogy Gyurcsányt és Gergényit elszámoltassák, és valahogy egyik sem történt meg,pedig ez volt az egyetlen ígéretük. Erre adtunk nekik kétharmadot, nem pedig arra hogy átírják a választási törvényt.

Na, ez a különbség a magyar "demokrácia" és az európai liberális demokrácia között. Én Európához akarok tartozni, nem Türkmenisztánhoz. És az emberek többsége is erre adta a szavazatát 2004-ben.

2023. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8

Megvan, 2010 óta nyeri:

Nincs meg, milyen jó is hogy te informálsz.

Mandátumszámítás:

Soha nem volt lineáris a mandátumszámítás. Pl. az 5 % szavazat 5 % képviselőt jelentett, a 30 viszont már jóval többet, mint 30. A szoclib kormányok alatt se volt ez másképp. Nem tudnának törvényt hozni, akárki nyerne, ezért súlyoz a győztes felé.

Gyurcsány elszámoltatása: El is hitted? Ilyen naív vagy/voltál? Ez a te bajod, de ne rajtam verd le légyszi... Olyan vagy mint a diszkó-barbi 90 -es IQ -val, aki elhiszi minden pózőrnek, hogy itt a nagy szerelem, hátramegy vele a sikátorba, aztán néz hülye fejjel, hogy engem megint átvertek... És ezt hétről hétre... Önreflexió talán? Ááá, a disznó férfiak, akik csak azt akarják... Ő nem hibás.

Szóval, ha elhiszel minden sz.rt, az a te bajod. Most európai minimálbért, alapjövedelmet, finn oktatást igérgetnek. De volt Tiborc-adó, stadionstop, CT minden kerületbe, és még sorolhatnám. De kaptunk mobilerdőt, kerékpársávot, méhlegelőt, rovarhotelt, és ugye a városháza is kinyílt a hajléktalanok előtt. A hiszékeny ember olyan, mint az ajtó. mindkettőt becsapják.

Választási törvény: Miért is síratod a kétfordulót? Miért is kell 5 % -nyi pártocskákat helyzetbe hozni? Egy szűk marginális tábor politikai elitje kerüljön hatalomba? Nagyon helyes, hogy nem, van elég Szabó Tímeánk, Hadházynk.

Európa:

Attól, hogy mondogatod ezt a fogalmat, itt nem lesz európai gazdaság. Nincs itt se a pénz, se a technológia, se a kereskedelemre való ráhatás, a farok rossz végén állunk. Nem fogsz soha európához tartozni. Jó esetben kijutsz külfüldre karrieristának, és akkor kapsz belőle valamit. Magyarország nem erre van tartva. Akkor is a nyugati multik csicskásai lennénk, ha a Fekete-Győr kormány visszavezetné a kétfordulós választást, és kitenné a szivárvány-zászlót.

2004:

Mit is igértek?

Párizsban tanuló gyerek? Ausztriában cukrázda? Azt is ilyen vérmesen számonkéred? Átvertek, tesó, pont ugyanúgy, mint az elszámoltatással. ...Már megint.

2023. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igazi mókamester vagy. Én a gerrymanderingről meg a győzteskompenzációról pofázok, ennek ellenére te sokat sejtetően a lineáris mandátumszámlálásról meg a szoclibekről beszélsz. Te vagy a tipikus "aki hülye, haljon meg" mentalitású jobbágy, aki gondolkodásmódjában - ironikus módon - Kókára hasonlít. De hát ezt akarták ezek a bugris magyarok, most megkapták.

Csacsi öreg medvém, nincsenek nagy igényeid ha te is elhitted az Elqro dutyiba zárását, de ennek ellenére továbbra is a kezedben lévő szavazólapot fityegtetve büszkén Orbán apádra szavazol. Kicsit olyan ez, mint valami szadomazo szexkapcsolat. Bár ezek szerint neked tetszik az ilyesmi.

2023. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!