Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért nézik le...

Az ellenzékiek miért nézik le azokat, akik szeretik a focit?

Figyelt kérdés
Most láttam egy Telex videót arról, hogy a Kecskemét ezüstérmes lett az NB1-ben és a szurkolók nagyon örültek ennek, mert kis költségvetésből gazdálkodó, fiatal csapatról van szó. Tényleg látszott, hogy sok felnőtt és gyerek is támogatta a csapatot a szezon során és őszintén örült a sikereknek. Ehhez képest a kommentek nagyon negatívak, lehúzóak, hogy "milyen buták az emberek, ha ennek tudnak örülni" meg hogy "a birkáknak ez kell". Nem értem miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni. Oké, hogy nem értenek egyet a focinak nyújtott támogatásokkal, de igenis vannak emberek, akik ezt élvezik és nekik közösségi élményt jelent meccsre járni, ezzel szerintem nincs semmi gond.

2023. máj. 28. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
És ettől más miért ne nézhetné le? Nem értem.
2023. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyar kommentszekciókban mindig acsarkodás megy, akármi is a téma. Ez független kortól, nemtől, politikai nézettől, vallástól.
2023. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a focit nézem le, mivel magam is sportrajongó vagyok, bár pont a focit rühellem, mint sportot.

Sokkalta nagyobb problémám van abból a milliárdnyi tao pénzből, amit a focira forditott az ország és 0 eredménye van továbbra is, de arra jó, hogy elkényeztetett kölyköket közpénjelleget elvesztett támogatásból tartsunk el, ahelyett, hogy normális helyre menjen a pénz, miközben más országoknál, még az állami csapat is piaci alapokon működik nagyrészt, de olyat sehol sem találsz, hogy az utolsó suttyó politikusnak is saját csapata legyen.

2023. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert az elmúlt 13 évben súlyos milliárdokat költöttünk a focira, számottevő eredmény nélkül. Egyszer-egyszer megvertünk egy erős csapatot, egyszer 16 közé jutottunk az EB-n. Nagy kaland...

Közben meg nagyon sok iskolában, óvodában nem kapnak a gyerekek normális ebédet, mert azt ugye minél kevesebb pénzből kell kihozni, a SÜRGŐS papírommal meg hónapokig tart, mire bejutok szakrendelésre.

De mi a lényeg? A foci.

2023. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"a focit"

Hogy micsodát? Magyarországon olyan nem nagyon van, itt csak úgy rugdossák a labdát meg egymást.

2023. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem a focit,hanem a proli foci+sör+szotyi=mennyország életszemléletet tartják gáznak.
2023. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Az ellenzékiek miért nézik le azokat, akik szeretik a töltött káposztát?

Az ellenzékiek miért nézik le azokat, akik pislognak?

Az ellenzékiek miért nézik le azokat, akik levegőt vesznek?


Tessék, én is tudok hülyeségeket kérdeni.

2023. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Azért utálják a focit mert Orbán fanatikus focimániás. Ennyi. Ha utálná, akkor meg a legnagyobb fociimádók lennének, vagy más sportág esetében azt.
2023. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egymástól teljesen függetlenül utálom a focit és orbánt.
2023. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!