Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar emberek miért szereti...

A magyar emberek miért szeretik, hogy a kormány átveri őket?

Figyelt kérdés
Ezt komolyan nem értem. Teljesen nyilvánvaló, hogy hülyét csinálnak az emberekből. Hogy lehet, hogy ezt sokan nem látják, vagy ha mégis, akkor elnézik nekik? Az emberek miért csak akkor ismerik fel a hazugságot, ha azt a szájukba rágják (lásd őszödi beszéd)?

2023. jún. 12. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magyarok, csak a jobbàgyoldaliak.
2023. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Az öszödi beszéd egy nagyon jó beszéd volt csak kell hozzá egy bizonyos iq hogy megértse valaki, ez Fideszeseknél nem áll rendelkezésre ezért is szavazzák meg a felcsúti tolvajt a buta műveletlen vidéki suttyók.

Majd felébrednek egyszer mikor már a házuk is a fideszes szektások tulajdona lesz.

2023. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen, legújabb közvélemény kutatások szerint a magyar társadalom rajong a putyini rendszerért. Érted egy olyan országért ahol háborúellenes tüntetőket zárnak börtönbe, meg hozzászólások miatt börtönöznek be embereket.

Hát ja, a magyar nép így szeretne élni, ha ma lenne Rákosi Mátyás esküszöm a nép még azt is imádná.

2023. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Akkor is imádták, akkor is csak a "vörös rongyokba burkolózott" "bűnös város" merte felemelni a szavát.
2023. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem csak belőled csináltak hülyét.
2023. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös inkább belőled csinálnak Orbánék.:)
2023. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Én imádom, ha átvágnak engem, bárcsak mégtöbben vágnának át 🥰🥰
2023. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ó fiú, akkor nagyon jó három év vár még rád. 🥰
2023. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nincsen agyad fideszeském azért élvezed ha átvág a vezéred, mert nem vagy képes felfogni, hogy a gatyádat is ellopják.:)
2023. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!