Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a jelenlegi...

Mi a véleményetek a jelenlegi tanártüntetésről? Ez csak egy átpolitizált hisztéria, vagy tényleg van alapja és létjogosultsága? Szerintetek mi lesz az ügy vége, milyen eredménnyel fog záródni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Majd megunják, hazamennek.
2023. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Van alapja, de az lesz amit az első válaszoló írt
2023. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen van alapja és létjogosultsága.


Hogy hová fog kifutni, ezt nehéz megjósolni.


A kormányzat mereven tartja magát a saját elképzeléseihez, hárítva a felelősségét.


A tanárok közt pedig sokaknak még van veszteni valója.


Ha már nem lesz, jobban kirajzolódik a lehetséges folytatás.

2023. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván béremelést és változásokat akarnak, ennyi.

Hogy mi lesz az eredménye megkapják a pénzt, de hogy mikor na azt nem tudom.

2023. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Hát figyelj én most végzek tanárin, de nem leszek tanár. Csoporttársaim közül akivel tartom a kapcsolatot, egy emberről tudok hogy tanár lesz de ő is azt mondja hogy ha lesz jobb, akkor vált... Hat évet szenvedtem az egyetemen és utána azt kapom hogy nem csinálok semmit, meg "fél napokat dolgozom" amikor állandóan estig terveztem az óráimat...

Én úgy döntöttem hogy nekem nem kell ez az életembe, az hogy folyamatosan megalázzanak, hogy azt mondják hogy nem érdemlek többet.

Szerintem sokkal többet érdemelnének a pedagógusok. De ez már nem az én hatásköröm lesz.

2023. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Tanárok 10%-a lázong csak, 90%-nak jó ahogy van. Utána tudsz nézni, hány szakszervezeti tag van köztünk, hányan tüntettek, etc etc.

Így nyilván nem lesz belőle semmi, ha a többségnek minden jó.

2023. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!