Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért plakátolja...

Orbán Viktor miért plakátolja tele az országot hogy a baloldali politikusok háborúpártiak, igaza van?

Figyelt kérdés
Erre van pénz a pedagógus béremelésre meg nincs.

2023. jún. 16. 16:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Azt is írhatná, hogy a baloldal felrobbantaná a Lánchídat, az agyhalott jobberek elhinnék, vagy szándékosan játszanák a hülyet
2023. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%

"igaza van?

Erre van pénz a pedagógus béremelésre meg nincs.

Igen"


Most akkor vajon mire vonatkozik, ha valaki arra kattint, hogy "igen"? Arra, hogy igen, igaza van, vagy arra, hogy igen, a pedagógus béremelésre meg nincs pénz?...

2023. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanarról az ellenzékről beszélünk, ami 13 éve nem nyert semmit és tavaly teljesen összeomlott? Vagy aki alkalmatlan, tutyi-mutyi, bohócok gyülekezete? Most akkor mégis félni kell tőlük? Én már nem birom ezt követni.
2023. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
#3 Az jó, mert ez azt jelenti hogy még nem lúgozta ki a fidesz az agyadat.
2023. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Molyember ***** válasza:
92%
Szerintem csak az érdekli őket, hogy mi az a szellemi mélység, ahova már nem követik őket a hívek. Még nem érték el.
2023. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, valóban azok, de orbán is az. Különben nem szavazott volna meg minden szankciót, és nem segítene a hoholoknak anyagilag és fegyverszállítással.
2023. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert megakarja akadályozni, hogy nemetváltoztató ovodásokat Karácsony Gergely elküldje a háborúba.
2023. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert ezzel el akarja terelni magáról a felelősséget, hiszen ő maga semmit nem tett eddig a szájtépésen kívül a békéért.
2023. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
A háborúpárti ellenzék már a Mars elleni hadviselést is támogatja? Nem lesz ennek jó vége, mi jöhet még! Banyek, elképzelem Karácsony G Herczeg Z- divatguruval össze reinkarnálódott ábrázatát ahogy kiáll a Mars elleni háború mellett.
2023. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Megkérdezhetem a felvilágosult baloldali szavazókat , hogy milyen jogon is idiótáznak le olyan embereket akiket nem ismernek? Értem én az Ukránokat meg a b#zikat meg a C-et ne álltalánosítsuk de a fideszeseket nyugott szívvel? Ti mondjátok magatokat normálisnak közbe meg csak bérkommentelők vagytok akik el is hiszik amit írnak... tisztelet a kivételnek.


Az az igazság , hogy Magyarországon csak rossz és még rosszabb párt van. De a rossz az rossz mindegy , hogy kicsit vagy nagyon, így ha választanom kell a kettő között inkább nem is választok.


Lehet itt lepontozni meg személyeskedni de amíg ti is rosszak vagytok nem leszek a pártotokon.


Mi a megoldás? Újra szervezni az egész parlamentet és új NORMÁLIS minden külföldi szeméttől mentes magyar érdekeket képviselő embereket beültetni.


Nem kell támogatni se a nyugatot se a keletet helyette mindkét oldallal jóba lenni. Ezen gondolkodjatok el.

2023. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!