Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz annak,hogy megakadályoz...

Örülsz annak,hogy megakadályozta a fidesz az ovisok nemátalakitó műtétjeit?

Figyelt kérdés

Kénytelen voltam ismételten kiirni a kérdést,mivel pár nap után úgy gondolta az "elfogulatlan" moderátor törli ezt a kérdést. Csak mondom,hogy a tv2-n is volt fideszes propaganda az oviból haza szaladó kisgyerek,hogy ő nem akar nemátalitó műtétet. Nem is értem,hogy miért nem tartják fenn a függetlenséget a moderátorok? Elhiszem,hogy agyba főbe jelentik a fizetett fidesz trollok némelyik kérdést. Ez történt az én kérdésemmel is,csak a kedves moderátor odaköpött egy sablon szöveget,hogy a szabályzatot sérti. Megsúgom nem sért semmilyen szabályzatot,ez esetleg egy fideszes beállitottságú embert zavarhat. Ezt a fidesz, propaganda keretében,minden magyar állampolgár postaládájába levélben kiküldte,itt nem lehet helye? Fura! De ha ez is egy újabb szenny fideszes oldal lett amit felvásároltak akkor tudassa valaki velünk. Azt meg nem igazán kéne szégyelni igy utólag amit a fidesz össze bohóckodott ezzel a nemátalakitó műtét baromsággal.


https://www.youtube.com/watch?v=SnOAECQfoYY


2023. jún. 22. 19:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
képernyőfényképeztem a kiirt kérdést,ha netán véletlenül törlésre kerülne ismét.
2023. jún. 22. 19:39
 2/16 A kérdező kommentje:
A Fidesz mániások pedig ne szégyeljék igy utólag ezt a nevetséges és alacsonyszintű kérdést,mert ezt a föni találta ki a pártközpontban,a net nem felejt ezen lehet röhögni még 20 év mulva is.
2023. jún. 22. 19:43
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem akadályozta meg, én átoperáltam a fiamat.
2023. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet állitólag hivatalosan. Itt a gyik is probálja takarni ezt a cinkes kérdést mert nagyon gáz,de ha igaz akkor igaz.
2023. jún. 22. 19:44
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát hogyne. Teljesen mellékes, hogy még pár év, és nem lesz pl. fizika- meg kémiatanár az iskolákban, de a lényeg, hogy az ovisok nemátalakitó műtétjeit megakadályoztuk. Ez igen gyerekek!
2023. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Minek a fizikát meg a matematikát tanítani?!

Legyen tantárgy a labdarúgás, és a földművelés, a csavarozás, meg a "helyes szavazás"

2023. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5ös erröl beszélek én is,a hülyeség határtalan bizonyos körökben,
2023. jún. 22. 20:06
 8/16 A kérdező kommentje:
adna valaki linket arról amikor a kisgyerek haza szalad az iskolából és mondja az anyukájának hogy átakarják a társát alakitani az oviban,a tv2 nyomta ezt a nyamvat propagandát,a youtubeon volt fenn de lehet már a trollok leszedették,mint itt is sok kérdést,a nyavajások.
2023. jún. 22. 20:08
 9/16 A kérdező kommentje:
2023. jún. 22. 20:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom technika óra volt nekik aznap....ott mindig nemátalakító műtéteket csinálnak a libsik. Ez fidesz-országban teljesen normális gondolat.
2023. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!