Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Prigozsin lebuktatta az oroszokat és konkrétan elismerte akaratlanul is,hogy az orosz fél az agresszor?

Figyelt kérdés

Legutóbbi videójából néhány kijelentése:

1. Az ukránok nem bombázták aktívan a Donbaszt a háború előtt, orosz propaganda volt csak egész, ürügyet kerestek a támadásra.

2. Az ukránok nem készültek támadásra a NATO-val Oroszország ellen, ez is hazugság volt.

3. Zelenszkij mindig hajlandó volt alkut kötni az invázió előtt, de a Kreml nem akart.

4. Donbaszt teljesen kifosztották az orosz oligarchák.

5. Shoigu-t (jelenlegi védelmi miniszter) személyes ambíciók motiválják.

6. Az orosz oligarchák Medvedcsukot akarták kinevezni Ukrajna elnökévé, és saját hasznukra kifosztani az ország erőforrásait. Azt is állítja, hogy az orosz oligarchák a szankciók után szívesen profitáltak az oroszországi elkobzott nyugati vállalkozásokból és vagyonokból.


Mielőtt még a szokásos jobbosok megjelennek és leírják, kamu nézzenek utana, saját maga osztotta meg a videót a csatornáján.



2023. jún. 23. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Épeszű ember sosem kételkedett abban, hogy az orosz fél az agresszor
Az ukránok és az USA miatt tört ki a háború, Prigozsin hazudik
33 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
Prigozsin szavainak sok jelentősége nincs. Olyan mintha Mészáros nyilatkozna. Egy vállalkozó, semmi többet nem kell ebbe belelátni. Mindig azt nyilatkozza amit az érdeke diktál.
2023. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%

Kamu!

Természetesen forrás nélkül!

Bármit mondhatok Én is !

2023. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Ezt eddig is tudtuk, csak most már az oroszok is elismerik.
2023. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy a két és feles is hozzászól. :) Ennyire lusta vagy? Szándékosan leírtam, hogy a saját hivatalos csatornájára töltötte fel a videót. [link]


Angol felirattal elérhető Twitteren is többek között.

2023. jún. 23. 19:24
 5/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%
Azért először gondold végig, hogy miket állított eddig ez az ember(?), majd gondold át azt is, hogy vajon azoknak mennyi volt az igazságtartalma. Értem én, hogy ezzel pl egyet tudnál érteni, de ha bármikor is kétségbe vontad már ezen börtöntöltelék szavát, akkor ez most éppen miért lenne igaz?
2023. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%

3

Melyik oroszokról beszélsz fel tudnád sorolni?

2023. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

meg akarja pucsolni az Orosz védelmi minisztériumot is.


azt mondja a Wagner vezér, hogy nem volt semmilyen terror a donbassi régióba, béke volt, és putyint átbacták és hazudtak neki mindent.


Tehát bebizonyosodott, hogy ez egy teljesen haszontalan, és feleslege háboru oroszorszégnak.

2023. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

7.

Ha Én azt mondom,hogy Orbán nem bűnöző és Gyurcsány se hazudott az igaz lesz még attól?

2023. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
hát azért ez másabb, Prigoszin nem kanapén nézzi a háborut, hanem ott van a a terepen, jobban átlátja a dolgokat mint mondjuk te vagy én.
2023. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Két és feles még mindig itt égeted magad? Még most sem hiszed el? OROSZ TV-ben bejelentették nem rég, hogy lázadásra való uszítás miatt büntetőeljárást folytatnak Prigozsin ellen.

Prigozsint idézve:

"The evil that the military leadership of the country bears must be stopped. I ask you not to resist anyone. Everyone who tries will be destroyed. Justice in the troops will be restored, and after that, justice in all of Russia"


Ha nem megy az angol google a barátod.

2023. jún. 23. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!