Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek ellenzik az...

Ellenzékiek ellenzik az akkugyárat, közben akkumulátoros telefont használnak? Nem ellentmondásos?

Figyelt kérdés
Képmutatás az nagyon megy

2023. jún. 27. 02:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Mi ebben az ellentmondás? Nem az akkumulátort, mint technológiát ellenezzük, hanem az országban történő tömeges gyártását. Mert ellentétben veletek, mi nem vagyunk tekintélyelvűek és nem a kormány, illetve a miniszterelnök a fontos, hanem az ország. Magyarország.
2023. jún. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
12%

1.

A zöld technológiát kell megpróbálnod : hagyományos levelezés, vagy találkozó személyesen!

2023. jún. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
#2: Nem kell megpróbálnom semmit. Egyébként a hagyományos levelezés nem zöld, a papír előállítása erőforrás, a leveleket pedig valamivel el is kell szállítani. Jellemzően nem postagalambbal szokták.
2023. jún. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
29%

"Nem az akkumulátort, mint technológiát ellenezzük, hanem az országban történő tömeges gyártását"

Pont ez az ellentmondás, képmutatás. Mivel azt elvárod hogy az igényeid ki legyenek elégítve, csak hogy ez mivel jár, arról nem akarsz tudomást venni.

2023. jún. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

"Mivel azt elvárod hogy az igényeid ki legyenek elégítve, csak hogy ez mivel jár, arról nem akarsz tudomást venni."


Oké, de azért sem akarjuk az országban történő tömeges gyártását, mert Göd-nél (is) bebizonyosodott már, hogy nem ellenőrizték eléggé ezeket az üzemeket. Nyilván mindenki máshogy állítja be a prioritásaid, de itt első sorban politikai bizalmatlanság van, mind konstrukciójában (miért kell nekünk ennyit fizetnünk megint a multiknak?), mind szakmailag (most akkor van elég víz a fenntartásához? ilyet is, olyat is hallani szakértőktől) és transzperanciában (miért beszélnek össze-vissza? Ácson is pl. határozottan cáfolta a polgármester, hogy lesz ilyen üzem ott, aztán csupán egy hétre rá kiderült, hogy hazudott).


Értsétek úgy, hogy egy gazembertől még egy jónak ígérkező ajánlat is ellenszenves.

2023. jún. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%

Én tökre támogatlak benne, hogy egy ilyen helyen dolgozz, engem aztán végképp nem zavar, amig olyan 1000lkm-re vagyok az első akksi gyártól!


hajrá, hajrá, bár arra azért kiváncsi lennék, hogy mit szólsz majd, amikor a fülöpszigeteki kolléganőről kiderül, hogy mégsem kolléganő

2023. jún. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

Akkumulátort csak telefonban használnak???

Nem ellentmondásos,hogy a konzervatívok ide is írhatnak pedig a szólásszabadság az libsi vívmány?

2023. jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

#8

Fidesz kommunikációs retorikájával, hogy ne legyünk kevert fajúak, én egyáltalán nem értek egyet. És örülnék, ha Fülöpszigetekről vagy akárhonnan, normális, emberi normákat ismerő, munkavállalók érkeznének, akik hajlandóságot mutatnak az integrációra. 1.5 vagy 1.6-os termékenységi rátával HÜLYE aki, nem látja be, hogy rászorulunk a bevándorlókra.


#7

Tehát a Fülöpszigeti 12 éves, árva kislányok jó szakemberek egy akkugyárba, de mi nem vagyunk rá alkalmasak? Nem tetszik a rezsim, ezért ne történjen semmi? Zavaros a kommunikáció, én mondjuk 5-ből 1 állítással egyetértek. Egyetértek az aggályaiddal. De közben ellenzéki kommunikáció qrvára zavaros, ki sem lehet hámozni belőle, hogy mi a baj, össze-vissza lődöznek minden irányba, hátha valami betalál... Néha az jön elő, hogy azért nem kell, mert Kínai, máskor az, hogy azért nem kell, mert nem akarunk összeszerelőüzem lenni, harmadszor azért nem kell, mert mit szól majd az EU? Negyedszer a környezetvédelemre hivatkoznak.

Az, hogy átláthatóság, szakmai egyeztetés, környezetv. normák betartásával kapcsolatos biztosítékok kellenek, az a szememben egy tiszta kommunikáció, de a többi pedig hülyeség.



Tehát önmagában az, hogy M.O. szerepet akar vállalni akkugyártásban, azzal szerintem semmi gond nincs. Kellenek bevándorlók, kellenek újabb ágazatok a gazdaságunkba, kellenek főleg Kelet-M.O.-ra nagyobb értéket teremtő munkahelyek.

2023. jún. 27. 06:46
 9/33 A kérdező kommentje:

"Akkumulátort csak telefonban használnak???"

Az oktatás tényleg hanyatlik, ha te ezt olvastad ki a sorokból.

"Szólásszabadság..."

Az analógia jelen esetben akkor lenne helyes, ha a jobboldal lázadna a szólásszabadság ellen, mint az ellenzék az akkugyár ellen. S.ar példa ebben a formában.

2023. jún. 27. 06:53
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom, akkor az sem zavar, hogy mennyi hir jön arról, hogy rosszul lettek az ezekben a gyárakban dolgozók, vagy az ellenőrök, vagy, hogy milyen környezeti hatásai vannak, de, ha ennyire nem zavar, biztos van amelyik gyár szivesen felvesz! Én támogatlak benne Hajrá, hajrá
2023. jún. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!