Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is reális, hogy...

Szerinted is reális, hogy magyarországi adománygyűjtő ládákból jött össze kb félmilliárd Ft-nyi adomány Karácsony Gergelyék számra? Nagyobb része euróban?

Figyelt kérdés

"titkosszolgálat sem tett olyan állítást a jelentésében, ami szerint a Kilencvenkilenc Mozgalom Egyesület adományai külföldről származtak volna” – írta közösségi oldalán Karácsony Gergely.


A főpolgármester szerint az Egyesület a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően zárt adománygyűjtő láda útján gyűjtött mikroadományokat."


[link]



#Karácsony Gergely #kampányfinaszírozás
2023. jún. 27. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Hogyne, én is rendszeresen dobálok be eurót Geriéknek.
Én ugyan nem, de a szomszéd biztos, szóval elhiszem.
Ez az ember vagy teljesen hülye, vagy mindket néz hülyének.
10 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha hiteünk a megafonnak, 4 milliárd forintnyi dollár miatt hisztizik most a kormánypárt, ami egyrész nem tilos, másrészt ők a kormány oldal és nem inditottak, mégcsak eljárást sem az ügyben, pedig igazán megtehetnék, harmadrészt, ők 400!!! milliárd forintot használtak fel a kampánypan.


Tehát 4 milliárd VS 400 milliárd!

2023. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem mindegy?

A Türk Tanács képviselete is annyiba kerül egy év alatt.

És azt mi fizetjük az adóinkból.

[link]

2023. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha a kb 10 millió magyarból mindenki bedob egy 50-est az már fél millárd. Ez nyilván nem így történt. De ha 100 ezren támogatták őket fejenként 5000-el, akkor már ott vagyunk. Márpedig ennél nyilván jóval nagyobb támogatást is kaptak. Úgyhogy full lehetséges.
2023. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
3# Na igen, a statisztikák is valahogy így néznek ki:))
2023. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

#2 Nem tetszik amit ott írtam? Nekem sem, de így van.

Adományt költeni politikai célra, vagy közpénzt, az nem ugyanaz.

2023. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván Karácsony ismét hülyének néz mindenkit... már akit lehet, leginkább a saját szavazóit!!!
2023. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
6, továbbra sem értem, hogy miért nincs már rég eljárás ellene! Valaki igazán elmagyarázhatná!
2023. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

#6 Tévedsz A saját szavazóit nem az érdekli, hogy hova költik az adományokat, hanem az, hogy mire költik a közpénzt.

És ha közpénz megy választási célokra, ...

2023. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
7# politikai bukás lesz ebből először is.... jövőre!!!
2023. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
9? kinek, a fidesznek, amiért nem indit hivatali eljárást pártfininanszirozással kapcslatos visszaélés végett?
2023. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!