Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz minden pénz el akar...

A Fidesz minden pénz el akar venni az ellenzéktől? Amikor Orbánnak szinte korlátlan támogatás áll rendelkezésére a NER oligarcha körből és a kormányzati pénzekből? Látható milliárdokat költenek az ellenzék mocskolására...

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 09:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezért van a negyedik 2/3-ados Fidesz győzelem.
Nem, de az ellenzéknek csak a költségvetési támogatás járjon.
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen...ez a helyzet és mélyen felháborít minden Magyart amit művel ez a fidesz nevű bűnszervezet.
2023. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Rájöttek, hogy propagandára többet kell költeni, mint minden másra összesen, és akkor nyert ügyük van.
2023. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A nép hazugságban való tartása propagandával az nem valós kormányzati tevékenység! Még a Fidesztől sem.
2023. jún. 27. 09:52
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

1-2# mondjátok ezt úgy, hogy csak Karácsony gyakorlatilag papíron létező 99 mozgalma fél milliárdot (!!) kapott "valahonnan".... valamiért nyilván. Akkor mennyi lehetett a vége a komplett ellenzéki összefosásnál?? Mennyi milliárd??

Ráadásul tiltott kampány finanszírozás volt az egész...

Én inkább hallgatnék!

2023. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Inkább most kellene hangosnak lenni és ráfordítani az asztalt a Fideszre.

Hogy korlátlan pénzek állnak rendelkezésükre kampány agitációra és propagandára.

Nyilván így könnyű nyerni bármilyen választáson.

2023. jún. 27. 10:01
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ennek az országnak vége, egyre lejjebb csúszik és ez nem csak orbánéknak köszönhető, bár elsősorban nekik.
2023. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
#4 a fidesz mocskos dolgai miért nem érdekelnek? Te szavaztál rájuk, neked kell őket legjobban figyelni, a te felelősséged
2023. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
7# és téged meg miért nem érdekel a Karácsony, meg az MZP, meg a Gyurcsány Bajnai mocskos dolgai???? Hát te meg rájuk szavaztál?? Ekkorra öngól batya! 🤣🤣💐💐
2023. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

7

Nem rémlik, hogy nem találtatok MZP- nél fidesz szerű mocskos dolgokat?

[link]

2023. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 honnét gondolod hogy nem érdekel. Én kritikus vagyok, és elvárásaim vannak azokkal szemben akikre szavaztam. Nekem nem elég a vak hit. Életemben nem csodáltam egyetlen politikust sem. Te mikor biráltad utoljára Orbán Viktort?
2023. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!