Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-Momentum viszonyban mi...

DK-Momentum viszonyban mi várható a 2024-es EP-választáson szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 3. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány bedarálja Donáthékat is.
Donáth Anna nyugdíjazza Ferit és Klárit.
Totális patthelyzet, mindkét párt 10-15% körül eredményt ér el.
14 szavazat
 1/10 DK-s ***** válasza:
0%

Lehet hogy patthelyzet lesz.


Viszont ha a DK vezetés céljául tűzi ki a Momentum bedarálását, akkor annak nagy lesz az esélye.

2023. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem lesz olyan óriási a különbség, de a DK valszeg valamivel több szavazatot kap. Bár sokan utálják őket, de van egy erős karakterességük, ami a Momentumról nem mondható el.
2023. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem fogja "lenyomni" a másikat, de csúsztatás ezt "totális patthelyzetnek" mondani.

Szerintem a Momentum jobban fog szerepelni, főleg a városokban, de összesen nem lesz nagy különbség.

2023. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DK-s ***** válasza:
0%

Azt mindenképp leszögezhetjük, hogy ha akár csak "patthelyzet-közeli" állapot lépne fel, a Momentum azonnal koalíciót fog felajánlani a DK-nak.


Fogadjunk?

2023. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dk-s!

Mi van?

Koalíciót? Az EP-választások után?

Nem értelmezhető az, amit írsz.

2023. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 DK-s ***** válasza:
0%

#5-nek:


Akkor próbálj meg általánosítva gondolkodni.


Megfogalmazom hétköznapibban:


Ha a Momentum-ról kiderülne hogy a támogatottsága közelíti a DK támogatottságát, akkor azonnal el fognak kezdeni "dörgölődzködni" a DK-hoz.


Inkább állnának össze a "patás-ördöggel", minthogy az eredményeiket kockáztassák küzdelemmel.

2023. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DK-s ***** válasza:
0%

Ismét #5-nek:


Egy továbbvitt következtetés:


Megélhetési politikusok.

2023. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

DK-s: ez egyszerűen hülyeség.

Azt eddig is lehetett tudni, hogy a DK támogatottsága nagyobb, mint a Momentumé összességében.

Én nem látom a ""dörgölődzködést" - eddig sem volt ilyen. Az EP után ugyan miért lenne? Főleg abban az esetben, ha kiderül, hogy kb ugyanannyit kaptak.



Továbbá: az EP-választáson nyilván külön indulnak, az önkormányzatin, meg együtt - de ezek egyszerre lesznek.

A rákövetkező választás majd 26-ban lesz.


A 7. hozzászólással kiderült, mi is volt a gondolatmeneted lényege és célja: egy teljesen légből kapott "jövőbelátás"-ra alapozva lemegélhetizni a Momentumot.

2023. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DK-s ***** válasza:
0%

#8-nak:


Tévedsz. A sértegetés nem az én műfajom, tehát nem volt szándékomban degradálni a Momentumot. Én csak egy következtetést vontam le az eddigi megfigyeléseimből.

2023. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
DK-s: a valósággal szerintem semmilyen kapcsolatot nem tartó gondolatmenetből levont következtetéssel.
2023. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!