Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elkövetkező években várható...

Az elkövetkező években várható, hogy egyre több magyar fiatal fog Erdélybe költözni?

Figyelt kérdés
Romániában egyre jobbak a körülmények, így Erdély evidens, mert ott is magyarok között élhetnének de mégis más, mint Magyarország.

2023. júl. 6. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Miután már Csehországba és Lengyelországba költöző magyarok is vannak, csak idő kérdése. 1989-ben itt Magyarországon a többi keleti-blokki országhoz képest Amerika volt, Románia meg a legszarabb volt Ceau alatt, kb mint most Észak-Korea, most meg lassan fordul a kocka.


Kimennék én már most is, csak még nem tudok egy kukkot se románul, azt meg azért illik ismerni ott színmagyar környezetben is, hacsak nem vagy valami 90 éves falusi székely bácsi, akinek meg már úgyis mindegy.

2023. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy erre eddig nem gondoltam, de ahogy most állnak a dolgok lehet, hogy 5-10 éven belül vonzó lehet, nem csak a fiataloknak! Meseszép vidék!
2023. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ja. A magyarországiak jönnek ide, mert itt milyen jó, mi meg megyünk Magyarországra, hogy végre normálisan élhessünk.
2023. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Da.
2023. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra az Erdélyre gondolsz, ahonnan 10 évente eljön 200 ezer+ magyar?
2023. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Izráelbe alijjázok.
2023. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!