Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor egy igazi playboy?

Orbán Viktor egy igazi playboy?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Az hát.

Törpenövés, óriási pókhas, puffadt fej, malactoka, gülüszemek, telifosott szemetes zsák testalkat.


Ez minden nő álma.

2023. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kihagytad a varánusz nyelvöltögetést. Az olyan szexi.
2023. júl. 7. 00:28
 3/8 A kérdező kommentje:
2023. júl. 7. 00:29
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

#3

Ennyi, erről van szó, Alain Delon a kanyarba' sincs a Főnihez képest.


Nem is értem, hogy Anikó asszonyság miért akart olyan ádázul elmenekülni tőle, hogy a nemzetbiztonságiakat kellett utána küldeni a ferihegyre, hogy fogják el, mielőtt felszáll egy repülőre, és vigyék vissza a csuti fáraóhoz.

2023. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Jah! Jah! De csak play. Smmiképpen nem fair fajta!!!!
2023. júl. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az. Közpénzzel és EUs támogatásokkal játszó fiú. Ezeket a pénzeket jól el is játszotta az elvtársakkal és a cimborákkal. Az eredmény a Holdról is látszik.
2023. júl. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a liberalizmusban a normálist normálisként használjuk, akkor az orbáni rendszerben illnormálisként lehetne Orbánt minsősiteni?


A tegnapi Hadházys videója után én nem vagyok meggyőzve arról, hogy egy mentálisan ép elméjű ember vezeti az országot, pedig, ha valakitől akkor tőlem távol áll az ilyen minősités.

2023. júl. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem playboy hanem ő a don a magyar maffiában (az orosz maffia egyik klánja).
2023. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!