Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán és Soros kapcsolata nem...

Orbán és Soros kapcsolata nem olyan, mint Dumbledore és Voldemort kapcsolata?

Figyelt kérdés
Dumbledore fedezte fel Voldemortot, a Sötét Nagyúr mindent neki köszönhetett. Végül ellene fordult. Orbanékkal ugyanez a helyzet, Soros indította el Orbánt a pályán, majd ugyanúgy ellene fordult. A harc a mai napig tart. Lehet Rowling története a valóságon alapul? Szerinted sikerül megállítani a zsírdisznó Tudjukkit ezúttal? Mik lehetnek a horcruxai és mennyi lehet? 7, mint Voldemortnak volt? Ha tippelnem kellene valamelyik stadion tuti horcrux. Mészáros szintén az lehet, mivel Voldemortnak is a saját kígyója volt az utolsó előtti. És a legfontosabb: Ki lehet Harry Potter? Ki állítja meg Nagyurat? Gyurcsány? Hasonlít rá, ez tény. Lehet Rowling valójában jövőbe lát, és a Harry Potter saga nem a képzelet szüleménye. 🤔

2023. júl. 7. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Én inkább ahhoz hasonlítanám, hogy Orbán egy gonosz démon, Soros meg az ártatlan aki csak balesetből idézte meg a gonoszt és most küldetése visszaküldeni a gonoszt ahová való.
2023. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát.

a gondolat jó

De tekintve , hogy Orbit nem izgatja sem soros sem a "migráncs" sem az lmbtq sem a tanárok sem gyurcsány vagy mit tudom én még mit találtak ki.

inkább úgy jellemezném a kapcsolatát mint a démon meg a káprázat amit a

szemedbe rak.

Orbi nem a migráncsok ellen harcol hanem a pénztád a magyar nép és a szabad gondolataink ellen.


a lényeg hogy vezetve legyen a figyelmed.

jujj de veszélyes mindenki hadi rendbe


TERMÉSZETESEN ÉN VAGYOK A FÜRRER ENGEM KÖVESSETEK- mondja Orbi


ezt játsza minden proli és aki bedöl neki az élvezi a nyugalmat hogy orbi vagy jó vagy rossz.

de a lényeg hogy meg van a fürrer a vezír.

2023. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk engem nem zavar Orbán egy a 10.000.000 emberből nem jó vagy rossz sajnálom hogy ilyet írtam
2023. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki Harry Pottert néz vagy olvas, az egy hülye gyökér csicska kis b-zi.
2023. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!