Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérdemelte Michelisz Norbi...

Megérdemelte Michelisz Norbi azt, amit a toleráns honfitársainktól kapott, amiért a köztársasági elnökkel közös képen szerepelt?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Minden magyar állampolgárnak dicsőség, ha együtt szerepelhet az elnökkel. Ha ez valakinek nem világos, akkor az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
2023. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Mert ki ez a Norbi, ismernem kellene?
2023. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

1.

És ha mondjuk DK-s lenne az elnök, akkor is így vélekednél?

Tanulmámyozom a Fideszes szavazók magatartását.

Már egy könyvet is elkezdtem róluk írni.

Az emberi elme a címe.

2023. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
3: Nem hinném, hogy bárkit is érdekelne.
2023. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
#1 én szégyelném magam, és sokakat ismerek, akik szintén. Bár bizonyos tevékenységeket végezve együtt szerepelve talán nem szégyellném 🤣
2023. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Klàri ha nyer el fogja számoltatni.
2023. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem megtiszteltetés ez.

Norbi egy nagyon normális ember.

2023. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Egy kis kontextus nem ártana, mert nem értem, miről van szó. Ha jól értem, az történt, hogy egy sportoló fotózkodott egy politikussal?


Necces, sokak szerint már elértük azt a pontot, ahol a NER képviselőit ki kell vetnünk magunkból; ebben az esetben jogos a számonkérés. Ahogy Orbán mondaná, ez már védhetetlen.

Nyilván vannak olyanok is, akik szerint nem értük el még ezt a pontot, az ő szemszögükből a számonkérés a védhetetlen.

És persze van hárommillió ember, akik nem is értik vagy nem akarják érteni, mi itt egyáltalán a probléma.

2023. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!