Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A diákok miért vannak felhábor...

A diákok miért vannak felháborodva a státusztörvény miatt ha a valóságban úgyis gyűlölik az iskolát és utálnak bejárni??? XD

Figyelt kérdés

2023. júl. 10. 11:09
 1/8 A kérdező kommentje:
félre értés ne essék, nagyon szeretek tanulni és bejárni de a gyerekek 98%-a nem..
2023. júl. 10. 11:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert így még jobban fognak utálni.

Félreértés ne essék, te nem szeretsz tanulni, és akkor se jártál be amikor még kellett.

2023. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Miért gondolod, hogy gyűlölik az iskolát? Különösen miért gondolod azt, hogy minden diák gyűlöli az iskolát?


Bármennyire meglep, de vannak olyanok, akik szívesen járnak iskolába, és céljaik megvalósításának eszközeként tekintenek a színvonalas közoktatásra.

Ha a nagy ember kb törvénye az eddigi színvonal alá süllyeszti a közoktatást, az az ilyen diákokat felháborítja.

2023. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Majd ha minimálbérért fognak robotolni utána vissza fogják sírni az iskolás éveket.
2023. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az általad említett 98%-nál - szerintem - jóval kisebb az arány.
2023. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szántóvető ***** válasza:
100%
ha igazad lenne akkor nem foglalkoztatná őket a státusztörvény,tehát magadat cáfolod az állításoddal.
2023. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A diákok nem a tanulást utálják, hanem a rendszert, amiben tanulniuk kell. Én sem szerettem a gimit, de ezt a hígfos ofi-s könyvet kaptuk, apró betűkkel, nulla ábra vagy grafikon, olyan volt mint egy vastag lexikon, hát kinek van kedve abból tanulni? Imádtuk régen a mozaikos könyveket, általános suliban még azokból tanultunk és a tanárok rendszeresen szóltak a diákoknak hogy ne tanuljanak előre. Én is szívesen olvasgattam itthon, mert érdekes volt. A mai könyvek unalmasak.

És akkoriban nem csak a könyvek voltak jobbak, hanem a tanárok is. Gimiben már olyan tanáraink voltak akik a nyugdíj küszöbén álltak, volt, aki próbálkozott online tananyaggal, de még hangot sem tudott állítani az interaktív táblán, de a magyar tanárunk rendszeresen szó szerint felolvasta a könyvet és ebből állt az óra. Szerinted ehhez hány gyereknek van kedve és kinek kelti fel az érdeklődését?

A gyerekek imádnak tanulni és akarnak is tanulni, de ilyen körülmények között sem tanulni, sem tanítani nem lehet...

2023. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

#7

A státusztörvénynek köszönhetően (is):

- Szabad tankönyv választás teljesen megszűnt.

- A nyugdíjas korú tanárok jelentik a munkaerő tartalékot az államtitkár szerint.

- A módszertani szabadság megszűnt.

...

Ezek után megkérdezik, hogy a diákok miért vannak felháborodva.

2023. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!